Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amikor a kutyám eszik és...

Amikor a kutyám eszik és megsimogatom el kezd morogni. Miért?

Figyelt kérdés

Nincsen oka morogni, soha nem akarjuk elvenni az ételét miközben eszik, nem is piszkáljuk, nem ütjük meg stb.

De akkor miért csinálja?



2015. febr. 28. 16:57
1 2
 1/14 anonim válasza:
66%
Gondolom te sem orulnel ha eves kozben "jatszananak" veled! Ez egy ilyen dolog, elkell fogadni!
2015. febr. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
én imádom a kutyámat, ő is engem, de rám csak egyszer morgott. úgy szájon vágtam, hogy utána nem volt kedve morogni a saját gazdájára. soha nem bántanék állatot!!! DE egy kutyának a gazdájával szemben tudni kell hogy ki a főnök, mi lesz a következő? ő sétáltat téged? ha te tiszteled őt, akkor harcold ki nála, hogy ő is tiszteljen téged. az nem normális dolog, ha a kutya a saját gazdájára morog, aki előtte 2 perccel adott neki enni. amúgy minek simogatod evés közben? én se szeretnék úgy enni hogy mászkálnak körülöttem, néznek meg még piszkálnak is :)
2015. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
De, piszkáljátok. Én is rászólok páromra, ha pont kaja közben jönne rá a simogathatnék, baromi zavaró tud lenni. Hagyjátok békében enni a kutyát :)
2015. febr. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
kedves válaszólók! nem lebzselek körülötte nem simogatom folyton nem idegesítem. azt mondom, hogy ha elmegyek mellette és hozzáérek morogni kezd. és az összes kutya amit eddig ismerek és nem az egyém, evés közben hagyja magát simogatni sőt, el lehet venni egy darabot az ételéböl anélkül anélkül hogy a gazdája kezére is pillantana. az én kutyám csak akkor ilyen agresszív amikor eszik máskor mindig szót fogyad, kedves, és játékos. azt kérdezem hogyan lehetne leszoktatni a kutyámat hogy ne morogjon?
2015. febr. 28. 17:24
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem minden kutya morog, ha evés közben zavarod. Az az egy olyan alkalom, amikor nem szabad a kutyát simogatni.
2015. febr. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Például úgy, hogy nem simogatod evés közben. Ha el akarod venni a tálját, nyúlj oda és vedd el, ha meg nem akarod, akkor ne jelezd neki, hogy esetleg mégis akarhatod - mert egymás evés közben csesztetésének kutyáéknál ez az üzenete, hogy figyu, én azért pályázom ám a vacsorádra. Kommunikálj egyértelműen a kutyával, és nem lesz félreértés közöttetek :)
2015. febr. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy morog minden kutya. Az enyém megcsóválja a farkát ilyenkor. Persze a kajáról le se veszi a szemét :) Arra se emléxem, mikor morgott utoljára emberre, rám meg soha.
2015. febr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
Azért, mert úgy érzi, hogy elakarod venni a kajáját :) Hagyd békén amíg eszik.
2015. febr. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
érdekes, sem az én kutyám, sem anyukám kutyája nem morog, ha esznek. Az enyém elől simán bárki elvehetné a kaját, nem ideges, inkább nem érti, most miért nem ehet. Így neveltük. Anyuéknak talált kutyájuk van, nem tudjuk, hogy lett nevelve, de valószínűleg ütötték, mert ő pl. behabzsol mindent hamar, és ha közeledünk felé kaja közben, behúzza a farkát és odébb megy. Nem is zavarjuk inkább, de egyik sem morog.
2015. febr. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Hát nem tudom, miféle kutya lehet, az enyém felnőtt korába került hozzám, kiváló őrző (mindenkinek neki akar menni kb.), de első naptól kezdve akkor veszem el előle a kaját, amikor akarom. Még a szájából is kivehetem, bár minek játszanék ilyenekkel. Egyszer kipróbáltam, kész.
2015. febr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!