Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya tartas Daniaban?

Huha24 kérdése:

Kutya tartas Daniaban?

Figyelt kérdés

Daniaban elunk, es szeretnenk egy kutyust. Arra lennek kivancsi, hogy milyen arban vannak a kotelezo oltasok, feregtelenites, stb?

Lehet, hogy Magyarorszagrol hoznank kocsival a kolykot, ebben az esetben szukseg van valamilyen iratra?

Elore is koszonom a valaszokat!



2015. márc. 1. 12:17
 1/3 A kérdező kommentje:
Olvastam, hogy harom honapos kor alatt nem lehet behozni az orszagba kiskutyat. De ezt megis ki ellenorzi?
2015. márc. 1. 12:26
 2/3 anonim ***** válasza:
29%

Azt az ügyeskedő fajtádat de bírom! Még nincs is kutyád, de már azzal vagy elfoglalva, hogy hogyan lehet kijátszani az ezzel kapcsolatos törvényeket! Íme, egy kis ízelítő, hogy ki ellenőrzi Dániában a kutyákat:


"segítene a problémán az is, ha hatósági állatorvos vizsgálná meg minden egyes kutyavásárlásnál, hogy az állat a fajta jellegének megfelelő körülmények közé kerül-e. Dániában ez például már évek óta működik."


[link]


[link]

2015. márc. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"Kedves" Kommentelo!

Nagyon szepen koszonom a rendkivul hasznos hozzaszolasodat, amivel tulajdonkeppen egyik kerdesemre se adtal valaszt. :)

Mindenek elott leszogeznem, hogy attol, hogy szeretnem megismerni a rendszer mukodeset, mikentjet az nem azt jelenti, hogy ki akarom azt jatszani. "Az okoskodo, rosszindulatu fajtadat de birom!"

Masodszor, egy szoval sem emlitettem, hogy a tiltolistan (igen, meglepo modon errol is hallottam mar) szereplo fajtak valamelyiket szeretnem tartani.

Szoval koszonom megegyszer, de legkozelebb inkabb olyan irjon aki a FENT EMLITETT KERDESEKRE tudna HASZNOS valaszokat adni. :)

2015. márc. 1. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!