Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legideálisabb kutya...

Melyik a legideálisabb kutya panelba?

Figyelt kérdés
Tudtok nekem kistestű kutyusokat mondani?

2015. márc. 2. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem a lakáshoz veszünk kutyát, hanem saját magunkhoz, az igényeinkhez, a lehetőségeinkhez. Szedd össze, hogy mire kell neked kutya, mit tudsz nyújtani neki, meg egyáltalán, hogy képzeled el ezt a kutyatartás-dolgot.
2015. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik, kivéve a nagytestű pásztorkutyákat. Mint előttem is írták, inkább a te életmódod számít. Mennyit tudnál vele foglalkozni, mik a céljaid vele (kutyasuli? kiállítások? kutyás sportok? kirándulás, bicajozás? stb.) Mennyi pénzt tudnál rászánni a vételárra, és később az eltartására? Ezekre válaszolj, úgy tudunk tanácsot adni.
2015. márc. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát én nagytestűt és nagyon közepes testűt sem vennék, illetve semmit se kivéve ha sok időt tudok rá fordítani vagy vihetem a munkahelyre . illetve olyant aminek nagy a mozgás igénye biztos nem. Mivel egy ember jó esetben elmegy reggel fél 8 kor 8 ra dolgozni délután 5 ig addig szerencsétlen egyedül van semmi inger nem éri , mint pl egy kertes házban. illetve szegény ennyi ideig tartsa vissza a pisit kakit? én kutyámat elnézem 8 óra alatt 3 szor biztos pisil kint az udvaron. Akárki akármit mondd panelban rosszabb egy kutyának mint egy udvaron. főleg nyáron. És akkor mennyi ember tart panelba kutyát aki csak kvázi hazamegy hozzá megetetni meg kiviszi hogy dolgát elvégezze sok ember dolgozik 3 müszakban , vagy 12 orázzik... panelnak max annyi az előnye hogy nem koborol el meg nem lepik a legyek.
2015. márc. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!