Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legideálisabb kis,...

Melyik a legideálisabb kis, közepes méretū kutya panel lakásba?

Figyelt kérdés
Én a Cavalier King Charlesen, a Westien és a Golden Retrieveren gondolkodom, de ha tudtok valami aranyos, megbízható kutyafajtát azt is írjátok. (A Mopszokat, Buldogokat, Pincsiket nem igazán szeretem) Tudom hogy a Golden Retriever nem igazán lakásba való kutya, de engem külsõre nagyon megfogott és ahogy hallottam nem sorolható a buta fajták közé. A válaszadók legyenek szívesek megindokolni hogy mért épp az a kutya legyen amit javasolnak, egyéb jótanácsok is jöhetnek :)

2015. febr. 1. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:
34%
Nem csak fajtatiszta kutyák vannak, a menhelyek dugig vannak imádnivalo gazdára váró keverékekkel. Kimész, megmondod milyen kutyat szeretnél. Jo lenne azt is tudni h mennyit vagy otthon, mennyit tudnál sétáltatni, stb. Tehát:menhely
2015. febr. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Általában délután és este vagyok otthon. Délutan hazaérek suliból 2-3 órát otthon vagyok és utána 1-2 óra múlva otthon vagyok megint. Reggeli és délutáni sétáltatás megfelelõ?
2015. febr. 1. 22:36
 3/5 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem kevés, főleg ha kölyköt szeretnél, őt bizony sokkal sűrűbben ki kell vinni, legalább eü. sétára
2015. febr. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
westie szuper szobakutyus!
2015. febr. 2. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Legalább napi három sétával számolj, amiből egy hosszabb legyen, egybekötve tanítással, szabad mozgással. Kölyökkorban pedig ennél sokkal gyakrabban kell levinni, míg tanulja a szobatisztaságot.
2015. febr. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!