Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg létezik ilyen kutya? :D

Tényleg létezik ilyen kutya? :D

Figyelt kérdés
[link]
2010. febr. 14. 10:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Istenem,az a rasszista az a tenyésztő baromsága, mert gondolom azt akarta mondani hogy a szőre milyen...
2010. febr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hmmm.... érdekes... erősen rasszista , különben a kutyám a cigányokat mindig megugatja
2010. febr. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez tuti szaporító hirdetés, mert a "tenyésztő" weboldal nem működik, hogy leellenőrizhesd az ott írtakat. Milyen szín az erősen rasszista? XD Még a pulihoz sem hasonlít.

Kész röhej az egész hirdetés, ne nézegesd azt a vacak expresszt.

2010. febr. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A puli szőre rasztás és nem rasszistásXD

Viszont ezt a hajlamaira értette.

2010. febr. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
:))) Nem nézegetem az expresst napiszaron volt fenn :)
2010. febr. 14. 13:01
 6/10 anonim válasza:
100%
Szerintem a rasszistára gondolt! :D A miénk még nem találkozott cigánnyal, de sztem simán szétkapná. Van bennük valami ami ingereli a kutyákat... nem is tudom mi lehet az:P
2010. febr. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát én elképzelhetőnek tartom mer én is tudok olyan kutyáról ha cigány megy el a kapu előtt majd szét szedi a kerítést!! ha rendes magyar akkor csak úgy inkább csahol játékra hív... már én is elgondolkoztam mért van ez mit nem szeretnek bennük a kutyák?
2010. febr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Akiteki ***** válasza:
Biztosan szélsőjobbos jelszavakat ugat. :)))
2010. febr. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Senki nem veszi észre, hogy a kutya FEHÉR?
2010. febr. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

10:42 vagyok. Az előzőnek: Nem vagyunk vakok, de azért egyszerűbb és jobb is lett volna fehéret írni. Te sem úgy adod el az autódat, hogy szoci vagy Fidesz színű.

Mindegyiknek van normális neve, nem azt kellene inkább leírni egy nyilvános hirdetésben poénkodás helyett?

Az ilyen embertől még cipőfűzőt sem vennék.

2010. febr. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!