Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam le a kis...

Hogyan szoktassam le a kis kutyámat a harapdálásról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy 18 hetes amerikai akitám.

Hogyan szoktassam le a harapdálásról?

Persze játékból hapar, de elég kellemetlen sajnos. :S

Szeretném ha 1 nyugodt kutya lenne belőlle.

Hogyan szoktassam le és hogyan érjem el ,hogy én legyek a falkavezér?


2010. febr. 14. 10:40
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha még a játékból harapéásról is leszoktatod, akkor mi marad neki? Az enyém 1 éves, és még mindig harapdál játékból kezet-lábat, amit ér. Ez neki játék, még kölyök. hagyd már szórakozni. Ha felnő, abbahagyja.
2010. febr. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
***** olvasd el ezt a könyvet én most éerek a végére rendkívül jó!!

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. febr. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én nem engedem a 11 hónapos németjuhászomnak, hogy harapdálja a kezem!(türelem kell hozzá) ha utánakap, akkor mond eréjesen, hogy NEM és amint abbahagyja DICSÉRD. A én szám már zsibadt annyira sokszor kellett mondanom, de lassan már felhagy vele teljesen.

Semmit sem szabad a kutyára ráhagyni!!!

2010. febr. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget 13:01 és 14:54-es!

10:40-es sajnálom, de én nem értek veled eggyet!

Azért nagykorába egy 55-60 kg os kutya harapása nem kedves...

2010. febr. 15. 14:20
 5/8 Akiteki ***** válasza:

Hívd fel a tenyésztőjét és kérdezd meg tőle.

Biztosan sok tanáccsal tud szolgálni.

2010. febr. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én vagyok a 10:40-es. Akkor valszeg nem jól értek valamit: belédharap a kutya? Nem csak játszik? Mert az enyém most nyolc hónapos, kicsi korában harapdált, amit ért, de csak játszott, nem akart ártani. mi úgy hívtuk, hogy "csipked" a kutya, mert olyan érzés volt. Néha kicsit fájt, ha túlment a határon, de csak játékból, olyankor rászóltunk. Mostanra teljesen abbahagyta, csak puszit ad, rágásra ott van a csontja. Felnőtt kutya nem csinálja ezt normál esetben, ezért nem értem miért írod, hogy felnőptt kutyától nem lenne ez kellemes. Hát nem, de addigra ki is növik... (az összes blökim kinőtte).

Ha valóban harap, akkor esetleg szólj rá erélyesen, és tedd a szájába azt, amit rághat (csont, játék, bármi). Szomszédom így csinálta, hamar kapcsolt a kutya.

Ne haragudj, nem akartam hülyeséget írni, meg ebszólni se, szerintem nem jól értettem valamit...

2010. febr. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
frászt nyolc hónapos, egy éves a blökim :) Bocs. A mcskám nyolc hónapos, de az nem harap :)
2010. febr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ja, és nem fogzik épp? Mert olyankor rákapcsolnak a harapdálásra.
2010. febr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!