Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Üdv! A kutyám karácsony-...

Bogumil167 kérdése:

Üdv! A kutyám karácsony- szilveszter közti időszakban tüzelt. Pár napja megint elkezdett. Ez járhat valamiféle veszéllyel esetleg? Vagy utalhatunk ilyenkor valamiféle betegségre ebből? Az orvosnő szerint állterhes is volt.

Figyelt kérdés
2015. márc. 3. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia!Fel evente kene tuzelnie egy kutyanak,tehat ez nem normalis.Azt javasolnam,hogy mivel alvemhessegre is hajlamos ivartalanitsatok inkabb mert gennyes mehgyulladasa es egyeb fincsisegek is hamarosan elerik szegenyt.
2015. márc. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kutyám 4 havonta tüzel. Teljesen normális az én szukám számára. De amikor legelőször kezdett el 4 hónapra rá tüzelni vettem tőle vizelet mintát és elvittem orvoshoz aki kivizsgállta. Szóval vidd el te is őt!
2015. márc. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%
Ha álvemhes volt, érdemes ivartalaníttatni, mert visszaeshet, és veszélyes a kutya számára. Egyébként nem normális ez a gyakori tüzelés. 6-8 havonta kéne tüzelnie.
2015. márc. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!