Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mások is hajlamosak ilyenkor...

Mások is hajlamosak ilyenkor a depresszióra?

Figyelt kérdés
Én alapvetően nem vagyok egy depressziós típus, de ilyenkor szilveszterkor meg újévkor iszonyú rossz kedvem van, minden évben. Pedig nem is az hogy egyedül ülök mert este megyek házibuliba, de úgy érzem nincs kedvem semmihez. Félek, hogy holnap ez mégrosszabb lesz. Olyan érzésem van mintha hiányozna a karácsony, és erre tesz még egy lapáttal, hogy látok egy csomó posztot Oroszországból akik most készülnek a fenyőfára meg Télapóra meg minden ilyesmire. Tudom, hogy hülye vagyok de mit tegyek ...

2014. dec. 31. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
85%
A fény hiányzik nekem is. Én már december eleje óta teljesen magam alatt vagyok. D vitamin és magnézuium segít, de keveset.
2014. dec. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2014. dec. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem csak ilyenkor vagyok depressziós, én mindig az vagyok, nem oszt nem szoroz nálam, hogy milyen nap vagy milyen ünnep van.
2014. dec. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!