Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért vették el a befogadóitól...

Miért vették el a befogadóitól ezt a szegény mentett pitbullt?

Figyelt kérdés

[link]


Mi van ennek a hátterében, most ez miért jobb szerencsétlen kutyának?



2015. márc. 3. 14:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

"Bő fél éve személyes ellentétek miatt Laciék kiléptek az egyesületből"

Itt a válasz.

2015. márc. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Ha az első válaszadónak van igaza, elég durva h állatvédelemben ez előfordul.
2015. márc. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Sajnos szinte az összes állatvédő egyesületnek csak a siker és a média szereplés fontos!!!
2015. márc. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%
Az elsőnek szerintem is igaza van...
2015. márc. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 sippara ***** válasza:
33%
Laciék ellen folyamatban vannak/voltak bizonyos eljárások, illetve történt előzetes felmérés is (az ő kérésükre), ezek miatt együttesen döntött úgy a hivatal, hogy a kutyákat továbbra is a cerberosnál helyezik el, ezért kellett őket átadni. Nem kell belelátni többet, mint ami történ, pláne nem ismeretlenül.
2015. márc. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

[link]


Ez a másik oldal álláspontja. Szépen megy a sárdobálás, amiben én nem ítélkeznék, mert senkit nem ismerek a szereplők közül, de konkrétan a kutyával kapcsolatban igaz lehet, hogy a saját hülyeségük miatt kellett visszaadniuk.

2015. márc. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt asszem csak az érintettek tudják :)
2015. márc. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

A kutyák bűnjelnek számítanak egy rendőrségi eljárásban, amíg az eljárás le nem zajlik, nem adhatóak örökbe, a hatóságok pedig addig a Cerberosnál helyezték el a kutyákat. Mivel ez a 2 ember kilépett a Cerberostól (és itt ők hivatkoztak személyes ellentétre, nem a Cerbi), a kutyák visszakerültek az egyesülethez, mivel hivatalosan nekik kell róla gondoskodniuk. Ha érdekel részletesebben, olvasd el az egyik előző válaszoló által belinkelt cikket, vannak benne érdekes dolgok...

Persze konkrétumokat és a valóságot csak az érintettek tudhatják.

2015. márc. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A többi befogadótól, aki szintén nem a cerbi tagja, és valószínűleg szintén nem a kanapén tartja a kutyákat, nem vették az ebeket, így szerintem is csak az ellentét marad. Egyik felet sem ismerem, csupán csak a fb oldalakat olvastam kíváncsian napokig és a hozzászólásokat, és végül kénytelen voltam a cerbi ellen foglalni állást. Egyrészt most láncon vannak a kutyák, méghozzá a képek alapján az előírtnál jóval rövidebb láncon, másrészt a felhozott dolgok, mint a korpásság hülyeség, a kutyák remekül néztek ki, és végül a Joó István minden egyes sorától a gyomrom fordult fel. Az a stílus, ahogy ő nem csak a Laciékat, de az összes embert becsmérli, amilyen véleményt alkot mindenkiről, aki nem az ő pártján áll, számomra elfogadhatatlan. Bár eddig se fenyegetett a veszély, hogy sok közöm lesz ehhez az egyesülethez, de ezek után messze elkerülöm még a sulit is és a tagjait, akik követik ezt a hozzáállást. Egy olyan kutyaiskola, aminek a vezetője drogos k.rvának nevez mindenkit, egyszerűen nem lehet olyan hely, ami megérdemli az emberek támogatását és bizalmát...
2015. márc. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Eddig is egy rohadt ellenszenves banda volt a Cerberos de a Facebookos üzenetüktől a gyomrom forog. Tegye fel a kezét, akinek 5-nél több kutyája van, és még nem jelentették fel. Nekem csak 3 van, igaz lakásban, de kaptam már mindent (elviselhetetlen büdös van, a kutyák éjjel nappal verekszenek), amiknek semmi alapja, hiszen emberek járnak hozzám, órákat itt töltenek, valakinek csak feltűnne, ha büdös lenne.

A kutyák karma is nagyon gyenge kifogás, az enyéimé is elég hosszú, mert földúton, nem betonon szoktak sétálni.

Az a rosszindulat pedig, ami árad a közleményből... Hát ezek után is messze elkerülöm ezt az iskolát.

Lehet abban igazság, amit írnak, nem ismerem a másik felet, de a nagy része humbugnak és kitalációnak tűnik, ráadásul gyomorforgató stílusban.

2015. márc. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!