Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó lenne így egy Yorkinak?

Jó lenne így egy Yorkinak?

Figyelt kérdés
Naponta 3x vinném sétálni ebből egy kb 1-1,5 órás lesz és kb 6-7 órát egyedül lenne itthon. Amíg nagyon kicsi itthon lennék vele (kb 4-5 hónapos koráig). Lenne neki egy elkerített rész ahol addig lenne még nem vagyok itthon meg éjszaka(ott lenne a fekhelye,játékai stb).Hétvégente elmennénk hosszabb sétákra vele. Hónaponta fürdetném,naponta fésülném. Kibírná a napi 6-7 órát egyedül?

2015. márc. 3. 18:14
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
A szőrápoláshoz annyi, hogy mivel úgyis rendszeresen kozmetikázni kell a szőrüket -én 2 havonta hordom, nyáron havonta- így a kozmetikusra bízom a fürdetést is. Ha koszos lesz valami miatt, akkor persze, lemosom, de arra azért az embereknek való sampon is megteszi.
2015. márc. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. márc. 3. 19:59
 13/20 anonim ***** válasza:
Jó lesz neki, évente 1-2-ször fürdesd meg samponnal, a bőre miatt. Ja, és inkább nyáron, akkor érdemes, ha már úgy is meleg van. :)
2015. márc. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
67%
A séta teljesen jó fürdetni meg akkot amikor úgy érzed h koszos vagy már nem olyan a tapintása. Amikot kiállítási szezon van akkor van h hetente fürdetjük őket !
2015. márc. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

20:56-os szerintem egy Yorkit nem elég évente 1x 2x fürdetni.

Utolsó válaszoló,köszönöm a választ :D

2015. márc. 3. 22:01
 16/20 anonim ***** válasza:
Hetente fürdetni hülyeség. Korpásak lesznek, és nem is tesz jót nekik!
2015. márc. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Nem is szeretném hetente fürdetni
2015. márc. 4. 06:41
 18/20 anonim ***** válasza:
Az előző válaszadónak írtam, aki azt írta, h hetente fürdeti a kutyát kiállítási időszakban.
2015. márc. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
67%

Kedves utolsó nem csak én hanem az összes kiállítási yorki ha hetente viszik kiállításra akkor fürdetni kell mivel a tekerês alatt olajozzuk és egyêb dolgok vnnak a kutyán így elég érdekes lenne olajosan kiállításra vinni! Szerintem amihez nem értesz inkább ne szólj bele!!!

Nem a fürdetéstől lesz korpás hanem a helytelen sampon illetve balzsam használattól de a nyirkos vagy túl száraz lakástól is korpásodhatnak!

2015. márc. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Abigel02 válasza:
Mi a Panzi kölyökkutya sampont vettük a 4 hónapos Lénánknak,aki szintén yorki 😊
2015. márc. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!