Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1. pároztatásunk lenne (...

1. pároztatásunk lenne ( yorki ). Erkölcsös 1 kiskutyáért fedeztetni?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 12:23
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
30%
Igen! Szokás kiskutyáért cserébe fedezést vállalni:)
2010. febr. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
63%
Nem. Egy alomban még yorkienál is csak baromi ritkán szokott 1 kölyök születni. A többivel mi lesz? Hogyan biztosítod be, hogy még véletlenül se kerüljenek mondjuk pet-shopba vagy egy szaporítóhoz?
2010. febr. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem a kérdezőnek kan yorkija van és most akarják először fedeztetni.

Így teljesen korrekt,ha nem pénzt kérnek a fedezésért hanem a születendő alomból egy kölyköt.

Remélem jól értettem a kérdést,első voltam:)

2010. febr. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs a kutyáknak törzskönyve, tenyészszemléje, kiállítási eredményei, a fajtát terhelő genetikailag öröklődő betegségekre szűrése, valamint herpesz szűrések, akkor sem kiskutyáért, sem pénzért, sem semmiért sem erkölcsös a pároztatás.
2010. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az utolsónak! Csak akkor fedeztessetek ha megvannak a szűrések, tenyésszemle, eredmények! Amúgy igen szoktak ilyet.
2010. febr. 14. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
A többivel tisztába vagyok,csak ezzel nem voltam.Amúgy a 2.válaszoló félreértett,a többieknek köszönöm.
2010. febr. 14. 13:03
 7/23 anonim ***** válasza:
40%
Nem, tenyésztő ilyet nem tesz!
2010. febr. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha mind 2 kutyának van törzskönyve, tenyészemléje, kiállítási eredmények, genetikai betegségekre negatív szűrése és korban megfelelnek(2-5év között) valamint a kölykök is törzskönyvezve, oltva, féregtelenítve lesznek eladva szerződéssel és leellenőrizhető biztos helyre(nem szaporítónak) akkor nyugodtan kérhetsz kölyköt pénz helyet, és büszke lehetsz magadra hogy nagyon sok ostoba yorkis gazdival szembe te nem szaporítasz összevissza beteg kölyköket...
2010. febr. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%

14.46-nak.

De igen, a tenyésztő szokott ilyet tenni.

A kikötés az, hogy ő választhat a megszületendő kiskutyák közül elsőként.

2010. febr. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Jajj ne menjünk már bele a tkba és a szaporítókba..A kérdésem nem ez volt..És írtam,hogy a többivel tisztába vagyok.Ha kioktatást kérek,illetve véleményt a tenyésztőkről és a szaporítókról majd felteszek másik kérdést:))
2010. febr. 14. 15:18
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!