Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tapasztalatotok van...

Milyen tapasztalatotok van Dalmatával?

Figyelt kérdés

Aki dalmatát tart, az le tudná nekem írni, hogy milyen a kutya stb.?

Nagyon köszönöm!


2010. febr. 14. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem rossz is meg jóis.Nekem olyan kutyíám volt, hogy imádtam....mindenm odaadtam volna érte, de állandóan elszökött, naponta 3x 4x...pedig soha nem bárntottam, vittem sétáltatni, mindenap játtszottam vele, de már 3hónapos korában szökött....már az ivartalanítás sem szűámítóott, benne volt a vérébebn...aztán 3évesen hívtunk hozzá kutyaoktatót, megtanult mindent, de mihelyst kimentem vele, mintha nem is léteznék...ha kant veszel, nagyons zökősek, szukát ajánlok, ivartalanítással...amugy imádom azt a fajtát, mostmár egy belga juhsázom van, mert el kellett vinnni, mert utána már a 2méteres kerítést is átmászta, nem lehetett vele mit csináléni.....azóta is siratopm...lassan 2éve...majd nagykoromban tervezekegy ilyen kutyát...
2010. febr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt dalmatám...hát 1 nap 3 x szökött meg..kerestük-->hazahoztuk-->elszökött ,1x elszökött valami roha*ék megmérgezte.....:S,amúgy gyönyörű kutya és okos is..de az biztos hogy a szökés mestere
2010. febr. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát sajnálom mindkét kutyust. :(
2010. febr. 17. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!