Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » M volt ivartalanítva a kiskuty...

M volt ivartalanítva a kiskutyánk levihetjük e ma egy kicsit sétálni este, és tölcsér helyett használhatunk e gézet körbetekerni vele?

Figyelt kérdés
2015. márc. 6. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem a fertőzés veszély miatt várjatok vele pár napot, aztán majd úgyis adja magát hogy hogy gyógyul a blöki :)
2015. márc. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha teljesen éber, evett, ivott, és magától is járkál már, akkor levihetitek igen. A sebre ne tegyetek semmit, és varratszedésig ne engedjétek el pórázról, kutyákkal se érintkezzen addig. A tölcsért a séta idejére le lehet venni, addig úgyis rá figyeljetek és nem tudja piszkálni magát. Azért vegyétek figyelembe, hogy fájdalmai vannak, amíg nem lesz teljesen jól (2-3 nap), addig csak rövidebb eü. sétára vigyétek.
2015. márc. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha úgy látod hogy jól van, felkel, járkál, nem szédeleg, akkor persze, leviheted egy kis időre. Nem írtad hogy szuka vagy kan, kannál kisebb a műtét, gyorsabban felépül belőle. A tölcsér azért kell, hogy ne piszkálja a sebet, amikor felügyelet alatt van, levehetitek róla.
2015. márc. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 evimeri ***** válasza:
Nekem két kutyámat is ivartalanították - szukát és hímet - egyikőjük sem piszkálta a sebét, így a gallért sem használtuk. Nyugodtan sétáltathatod csak arra figyelj, hogy ne hemperegjen, a sebbe ne kerüljön kosz. Szerintem pedig a kutyanyál nem árt. Az egyik kutyámnak kb. két havonta a két lába ujja között kijön egy kelés ami kifakad. Ő mindig nyalogatja olyankor és szépen helyre jön.
2015. márc. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!