Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg nyugodtabb lesz a...

Tényleg nyugodtabb lesz a mopsz 2 éves kora után?

Figyelt kérdés
8 hónapos mopszom van, nagyon hiperaktív, remélem nyugodtabb lesz:)
2010. febr. 14. 19:46
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák többségénél 2 éves kortól számítják felnőttnek , akkora érik be a fejüklágya :)
2010. febr. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A kutya másfél éves kora környékén válik felnőtté. Általában igen, egy kicsit megnyugodnak, de ez nem törvényszerű.

A viselkedés alapvetően az adott egyedtől függ, nem a fajtától, a kortól és a nemtől.

Majd elválik.

Ha kan, és nem változik a viselkedése, akkor az ivartalanítás segít, különösen, ha ivarérés előtt történik meg a műtét.

2010. febr. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én mopszom 9 éves múlt (szuka). És totál nyugis már jó pár éve. Bár a mai napig rájön néha a rohangálhatnék. Ilyenkor farkát behúzva, összegömbölyödve "speed-izik". :D

Szóval van rá remény! ;)

2010. febr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Az èn mopszom 8 èves ès mèg mindìg olyan mint a duracell elem :D

jo mondjuk sokkal nyugodtabb mint pàr èvvel ezelött de ez csak azt jelenti hogy nagyon jòl èrzi magàt :)


17/L

2010. febr. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:)
2010. febr. 15. 23:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam az idősebb kutyámnak egyszer voltak kölykei, azóta úgy viselkedik mint egy öreglány, pedig még csak 6 éves. A másik is szuka (neki nem tervezek almot), 3 éves de úgy viselkedik mint egy duracell nyuszi. Ha szülne lehet ő is megkomolyodna, de mi így szeretjük. :D
2010. febr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az enyém már 7 éves, és duracell nyuszi. Ez biztos kutyától függ, mind más. Gondolom van 2-3 évesen komoly kutya is, nekem egy pörgős jutott. De így szeretem.
2010. febr. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én kutyám most múlt 5 éves. Le se lehet lőni:D Imád labdázni, szaladgálni, és állítom, hogy egy bohóc veszett el benne, mert annyira megtud nevettetni... :D
2010. febr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden kutya nyugodtabb lesz amint eléri a "felnőtt kort" :)
2010. febr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!