Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretném kutyaiskolába vinni...

Szeretném kutyaiskolába vinni a kutyám (Budapesten), de nincs rá túl sok pénzem, melyik az, ami olcsó, de azért jó?

Figyelt kérdés
1 éves kan kutyát ajándékoztak nekünk. Mi, vagy a sintértelep, nem volt sok választás, mert a gazdája 1 évig nem tudta eladni (túl izgága). Középméretű kutyus, lefáraszthatatlan (napi 6-8 km meg se kottyan neki, gyakorlatilag végigfutja). Szeretném kutyaiskolába járatni, mert szerintem nagyon okos kutya, csak túl izgága, szükségem lenne segítségre, hogy jól neveljem. Viszont nem így terveztük a költségvetésünk + mostantól tápot is kell venni, meg szeretnék félrerakni pénzt, hátha kell állatorvosra vagy ilyesmi, ezért jó lenne, ha nem lenne nagyon drága. Mit ajánlotok?

2015. márc. 7. 20:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy a nevére hallgat, kb 80-90%-ban behívható (néha a játék hevében nem figyel, de ilyenkor elkezdek hátrálni, és hamarosan jön). Ülni tud, de a pacsit már nem ikerült megtanulni.
2015. márc. 7. 21:07
 2/6 evimeri ***** válasza:
Írd be a google keresőbe a kutyaiskola budapest szót és kiadja a találatokat. Egyébként az árak nagyjából megegyeznek. Annak idején én is kerestem kutyaiskolát, de anyagi okok miatt én sem vittem őket. Nekem két kutyám van. Egyébként szerintem minden kutyát meglehet tanítani, ha van elég időd és kitartásod. Ajánlom pl. a Cesar Milan filmjeit. A yutubon biztosan letölthető. Onnan is sokat lehet tanulni. Sok sikert.
2015. márc. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 evimeri ***** válasza:
Ja és még ajánlom az ivartalanítást, ha még nem volt. Sok kan kutyus a műtét után sokkal nyugodtabb lesz és sok betegség is megelőzhető vele. Mi kutyánk sokkal nyugodtabb lett, pedig előtte volt olyan hogy megharapott.
2015. márc. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Albérletben élek, nem családi házban, muszáj, hogy megtanulja a szabályokat.
2015. márc. 7. 21:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlom:


[link]


Telefonon tudnak aktuális árat mondani, pár éve mikor mi jártunk 9000 forint volt 8 alkalom egy hónapban. Korrekt suli, lelkiismeretesek voltak anno az oktatók.

2015. márc. 8. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi az Akela Kutyaiskolát választottuk és nagyon nem bántuk meg! Nem drága és tényleg azt kapod, amit ígérnek! Kezdő tanfolyamra jártunk (majd most tavasszal megyünk középhaladóra). Szerintem beszélj velük, részletfizetés is van!
2015. márc. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!