Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyánk megharapta mamámat,...

A kutyánk megharapta mamámat, mit tegyek hogy, többet ne forduljon elő?

Figyelt kérdés
Az ajtóhoz csukta a farkát és ettől durvult így el a helyzet, van-e gyógyír hogy többet ilyet ne csináljon még akkor se ha fájdalom éri?
2010. febr. 14. 20:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
19%
Verjétek pofán a kutyát, ha csúnyán néz nagyira, és ne hagyjátok őket kettesben.
2010. febr. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy a saját gazdája is akaratlanul fájdalmat okoz a kutyájának. A reakciója is érthető a kutyának, ha odakap, ahol a fájdalom éri. Egyszer!!

Én is csuktam már be farkat autó ajtajával. De nem nekem jött a kutya, hanem a farkához kapott. És utána sem támadt rám, mert én okoztam neki a fájdalmat.

Figyeljétek a kutya és a mama viszonyát ezentúl.Valami nem kerek közöttük.

2010. febr. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem zárd be a nagymamát hogy ne tudja bántani a kutyát. Komolyra fordítva a szót tényleg valami nincs rendben kettőjük között hiszen azt megértem hogy egyszer odakap, de hogy többször is... Szerintem a mamádat a kutya maga alá helyezi a rangsorban...
2010. febr. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!