Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem eszi meg a kutyám a...

Miért nem eszi meg a kutyám a frissen elpusztult madarat?

Figyelt kérdés

A macskám fogott egy közepes termetű madarat(énekes rigó)

Az nem ette meg, de a kutya sem akarja, csak megszagolja, miért?


2015. márc. 8. 19:59
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de irigyellek :D
2015. márc. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Miért irigyelsz?
2015. márc. 8. 20:12
 3/44 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván mert soha életében nem evett nyersen, tollastul madarat...


Kár érte, védett madár, eszmei értéke 25000 forint, és a párja magára maradt jó eséllyel, úgyhogy csak ezzel az akcióval lett 4-5 rigóval kevesebb... :(

2015. márc. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nagyon örülnék, ha a kutyáim nem érdeklődnének döglött dolgok iránt. Madarat még szerintem nem ettek, de ami ehetőnek tűnik, azt azért be szokták próbálni :)
2015. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
0%
fel kéne jelenteni a kérezőt
2015. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:
A macska pont leszarja hogy milyen madarat fog meg, pedig kap rendesen enni tehát nem éhezik, és ivartalanítva is van mégis egész álló nap abban leli örömét hogy kinyírja a madarakat, ezért nem fogok csengőt akasztani a nyakába, a madárnak kéne jobban vigyáznia. Tud repülni vagy mi a franc akkor hogyan kapja el? Én meg szedem össze a tollakat amivel teliküldi az egész udvart amíg halálra tépkedi, tehát elhihetitek nem öröm ez nekem. De persze jobban esne a ha legalább megenné valamelyik állat ha már elkapta, de sanszos hogy akkor legalább beleteszem disznóknak moslékba azok nem válogatnak.
2015. márc. 8. 20:18
 7/44 anonim ***** válasza:
23%
nyugi nyugi emberek tanyán lakik nem érti
2015. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
26%
Te figyelj már, kérdező. Nem szédülsz véletlen a betonon?:D
2015. márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező, eddig nem így gondoltam, de a legutóbbi érzékletes leírásod után arra a következtetésre jutottam, hogy undorító vagy. Bocsi.


A gond az, hogy a madarakra bazi nagy szükség van, a macskádra meg semmi. Már bocs. Majd mindjárt sajnállak, hogy még a nyomorult énekesmadarak tollait is neked kell összesöprögetni... most mindjárt jön az együttérzés.... ..... .... .... Hm. Nem, mégse.

2015. márc. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
Ilyen fogalmakat meg már meg sem említenék, mint macska- inváziós állat, még azt hiszed, valami zombiapokalipszisről beszélek...
2015. márc. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!