Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Agility sport kutyásoktól...

Agility sport kutyásoktól kérdeznék? Lent

Figyelt kérdés
Ha bajnokságokat nyertek vele kaptok valami pénzt?dijat? miben lelitek örömet? terelő versenyekről is mit kaptok?
2010. febr. 14. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért te ebből akarsz megélni? Kapsz egy oklevelet, kupát esetleg egy zsák tápot. Legalább telelésen én ilyeneket kaptam. Én azért csinálom mert szeretem és a kutyám is szereti. Hogy jók legyünk valamiben. Szerintem ne is csináld mert ha benned lenne ez a szellem ami kell hozzá akkor eszedbe sem jutna ilyen.
2010. febr. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amit az előző leírt: oklevelet, érmet, esetleg tápot. Azért járunk terelni, mert mindketten élvezzük. Meg azért, mert ha önfegyelemre nevelem a birkák között, akkor a hétköznapi életben is engedelmesebb lesz. Ha egyszer elviszem terelni, akkor hetekig nyugodtabb lesz, még ha sokáig nem is tudom vinni újra.
2010. febr. 15. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
első vagyok *teRelésen
2010. febr. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Nem, nem kérdeznél agility sport kutyásoktól. Se lent, se fent.
2010. febr. 15. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Elismerést, max tápot. Még a VB sem pénzdíjas. Ott annyi előnyöd származik belőle, ha jól teljesítesz, h megismernek, elismernek és ha olyan a stílusod, hívnak szemináriumokat tartani. Ennyi.
2010. febr. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Az agilityt Mi egy éve üzzük és fél éve versenyszerüen. Pénzt nem kapunk érte sőt inkább Mi fizetünk folyamatosan a nevezést,edzést,versenyre jutást,szállást stb.

Azért csináljuk, mert élvezzük, imádjuk!

2010. febr. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!