Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Beagle az nyáron meg télen...

A Beagle az nyáron meg télen is bent kell legyen a házba vagy pedig kint az udvaron kutyaházba?

Figyelt kérdés
2015. márc. 9. 20:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha eddig bent tartottad akkor bent maradjon csak nyaron legyen tobbet kint
2015. márc. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Az én beaglim télen nyáron kint van,szép,egészséges kutya,csupa izom.Viszont ami a városokban van panelba/házban egy elhízott lusta semmik szoktak lenni,hiába vannak sétáltatva.Sőt,szerintem az a boldog beagle aki kint lehet,mivel vadász kutya,az egészségesnek van mozgás igénye,ami nem éri be egy óra futtásal.Ha még nincs beagled,most akarsz venni,akkor azt mondom h kint,esetleg este bemegy hozzátok aludni.De ha igazi ,formás beaglit akarsz,aki boldog kint tartsad.De ha van beaglid,és bent tartod,ne rakd ki,mert nem tud hozzászokni,pl nem növeszt hozzá szőrt meg stb.Remélem tudtam segíteni!
2015. márc. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A legjobb ha kinti-benti és szabadon járkálhat a kertből a lakásba. A rövid szőre miatt viszont legalább valami garázsba illene építeni a helyét.
2015. márc. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A beagle nagyon társaságigénylő fajta, ha a kertben tartod 99%, hogy szökni fog.
2015. márc. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Beaglenek nem jó kertben főleg ha egyedüli kutya, nagyon igényli az emberi társaságot, ha nem vagytok otthon lehet kint mikor jó idő van, de jobb neki ha bent van. Az, hogy vadász kutya egy dolog, de azt mondjuk nem árt tudni, hogy mikor még falkában vadásztak a beaglelel akkor sem kint aludtak, hanem az istállóban ahol a lovászfiúk is voltak.
2015. márc. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Télen, ha hideg van egy hagyományos kutyaólban fázna, fleg ha nincs jól kibélelve, meg nincs rajra vastag függöny.

Amúgy természetesen kint szeret jobban lenni, az a kutya természetes környezete. Nyilván akkor érzi jól magát, ha nincs egyedül , meg minél többet mozoghat.

2015. márc. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

kedves 6-os. Ezt a marhaságot meg honnan vetted? A kutya természetes környezete a gazdája mellett lévő tér, tök mindegy neki, hogy az kint vagy bent van.

Amúgy a beagle nem bírja a fagyokat. Angliában ritka a kemény tél az óceán miatt, de ahogy már többen is írták soha nem tartották kint, ridegen ezt a fajtát.

2015. márc. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7-eske nem tudom mennyire tudod értelmezni amit írtam, nem akarom még egyszer leírni. Tehát a kutya olyan állat, amely a természetben szeret leginkább tarózkodni, mert az a természetes környezete. Ha a gazda is a közelében van annak különösen örül. Be is megy szívesen a gazda után, leginkább télen, mert ha nincs neki megfelelö helye fázik.
2015. márc. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor még egyszer leírom mer úgy látom TE nem tudsz olvasni. A kutya NEM szeret kint tartózkodni ha nincs ott a gazdája.

A kutyának a kintlét -ha nincs ott a gazda- nem természetes közege.

Az a természetes közege ahol a gazdája a legtöbbet tartózkodik.

2015. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyen hülyeségeken én nem vitatkozom, van fontosabb dom is. Már régóta tartok beagle-t, tudom hogy mit szeret meg mit nem.
2015. márc. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!