Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi lehet a 10 hónapos Angol...

Mi lehet a 10 hónapos Angol cocker spániel kutyám problémája?

Figyelt kérdés
Kutyám nyálat hányt délelőtt többször is,levert,étvágytalan,szomorkás.Minden oltása megvan,féregtelenítsük őt rendszeresen,velünk lakik bent a házban.Állatorvoshoz is vittük már,az adott egy újabb adag féregtelenítőt is neki.Meg ma kettős fronthatás is van.

2015. febr. 26. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínű emésztési problémája van. Mit kap enni?
2015. febr. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egy ideig Acana puppy tápot kapott enni,jelenleg Acana Bárány-Alma tápot kap.Tápot kap enni,azon kívül semmit nem adunk neki.Tiszta szűrt ivóvíz mindig van előtte.
2015. febr. 26. 20:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet h nem jó a táp minősége? Talán érez benne valamit, ami nem tetszik neki. Vagy beteg szegény.
2015. febr. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az Acana a szuper prémium minőségű tápok közé tartozik.Valószínűleg nem a minőségével van a probléma.De az tény és való,hogy ennek a fajta kutyatápnak jóval magasabb a fehérje tartalma,mint a többi gyártó kutyatápjának.Nem is szokta belőle megenni a neki való adagot ami ki van írva neki,nagyon keveset eszik belőle.
2015. febr. 26. 20:12
 5/5 SzMHZs ***** válasza:
100%

Én elvinném másik dokihoz is. A hányás még önmagában nem lenne akkora gond, lehet fűtől, gyors evéstől, gyomorsavtól, stb. De ha levert, étvágytalan, akkor ott más gond van.

Nekem is spánielem van, ha nem jön boldogan hívásra, vagy nem érdekli a kaja, akkor tudom, hogy nagy a baj, és eddig mindig be is jött.

2015. febr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!