Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Azt hiszi a kutyam ő a főnök....

Azt hiszi a kutyam ő a főnök. Bepisilt és nem akarta engedni, hogy feltöröljem. Morgott meg feltartott farokkal ácsorgott a pisije fölött. Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Nem vittem le időben ès bepisilt az előszobaban.Ez az én hibàm volt.Amikor rãszoltam meg fölakartam törölni nem engedte,elkellett csalnom onnan.2 éves kan kistestű kutya.
2015. márc. 12. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Jobb kutyasuliban megtanítanak kezelni az ilyen helyzeteket, meg átérezni, hogy a kutya amúgy tizedakkora, mint te, és valójában semmi alapja nincs arra, hogy ő fegyelmezzen be téged :)
2015. márc. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
En is hasonlo helyzetben voltam es az ivartalanitas hasznalt.
2015. márc. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sajna a kistestűeknél ez gyakori. Nekem a tacskóm morgott rám mindig. Éreztetni kell vele hogy te vagy a főnök. Pl határozottan elindulsz felé, és elküldöd onnan vagyis kitereled az egész szobából, és nekem ez így működött, hogy mikor morog nem elgondolkoztam hanem szó szerint nekimentem, már úgy hogy kénytelen legyen odébbmenni (de nekünk nem szobában van, és asszem a kajáját őrizte ilyen nagyon de úgy gondolom mindegy)
2015. márc. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elzavarod,nem elcsalod.
2015. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ertem,koszonom!Erdekes mod a nagytestu kutyam sosem csinalt ilyet,ez meg probalkozik.Kutyasulin mar gondolkoztam!
2015. márc. 12. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!