Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a teendő ha nem enged el a...

Mi a teendő ha nem enged el a főnököm szabadságra?

Figyelt kérdés
Már lassan egy éve dolgozom egy vállalkozónàl, aki 4 órában jelentett be. Hiába kértem eddig szabadságot (eddig egyszer kértem, de már 2 héttel előtte szóltam, viszont ő hitegett hogy kapok, majd szabadság előtt egy nappal közölte hogy mégsem kapom meg) nem kaptam. Lassan egy hónap múlva szükségem lenne szabadságra, nagyon fontos ügy miatt. Viszont tartok tőle hogy megint nem kapok. Mit tennétek a helyemben, ha nem adna szabadságot?

2013. márc. 21. 11:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Írd le egy papírra, hogy mettől meddig kérsz szabadságot. Írjál rá keltezést is. Majd írattasd alá vele azt, hogy engedélyezi.

Vidd haza magaddal, aztán a rajta megjelölt időpontban csak menj el simán szabadságra. Ezt már nem tudja letagadni és visszavonni sem...

2013. márc. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Köteles kiadni a szabidat, ne tarthatod bent egész évben. Ugyan nagy részével Ő rendelkezik, de pár napot Te döntesz el mikor veszed ki. Egyébként a legtöbb helyen nem szoktak szabit visszatartani, max. ha a helyettesítést nem tudják megoldani!
2013. márc. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

a szitu ott kezdődik, hogy mennyire vagy fontos ember a cégnél, azaz van e esély rá, hogy kirúg ha akadékoskodsz, ill találsz e jobb melót.


mert mondhatunk bármit, ha félsz attól, hogy elveszted az állásodat és találnak helyetted 300 másikat.

2013. márc. 21. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!