Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A nyuszi pózt és a hátsó...

A nyuszi pózt és a hátsó lábon állást, hogy tudom megtanítani?

Figyelt kérdés
A nyuszi pózt próbáltam hogy főlé emelem a falatkát, de kinyaklik oldalra, felugrani meg nem ugrik és a hátsó lábain is nehezen tartja meg magát.
2010. febr. 15. 20:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%
Ajánlottál egy honlapot, miután jól kipuffogtat magad és közölted, hogy hagyja békén a kutyáját. Elsőként írtad a negatív válaszod, elindítottál egy folyamatot. De tényleg hagyjuk is, a kérdező sem erre kíváncsi.
2010. febr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%

Ahhoz, hogy elinduljon az a folyamat, nem csak én kellettem... :) Igen, elmondtam a véleményem az első hsz-ben, hogy ha nem megy neki, akkor nem kell erőltetni, főleg nem a pitizést, amit én mindig kicsit megalázónak éreztem a kutyával szemben, de mondom: én. A döglött póz meg kiverte a biztosítékot.

Nem értem, egyesek miért nem érik be azzal, hogy adnak egy lefelé mutató hüvelykujjat, és miért kezdik el kitalálgatni a magánéletem általuk abszolút nem ismert részét, amihez közük nincs, és persze semmit nem tudnak róla.

Mindig így van, tudjátok? Soha de SOHA nem én vagyok az, aki a másikat ismeretlenül elkezdi kielemezni, hogy biztos kék a függönye, meg kemény a víz a csapban. Attól, hogy megírok egy negatív véleményt (ráadásul tisztában vagyok azzal, hogy nem lesz népszerű, csak másik nézőpontot szeretnék mutatni), miért nem vagyok rossz, gonosz, kéjgyilkos, állatgyűlölő és pedofil sem. Egyszerűen nem értünk egyet. És ez nem vonja természetesen maga után azt, hogy akkor én tönkreteszem a szerencsétlen kutyámat, mert az nem tud pitizni nekem a kajáért, meg döglött pózba henteregni, meg sz.r ember vagyok kapásból, akinek nem való állat. El lehet olvasni, lehet rá rossz osztályzatot adni.

Ez egy olyan oldal, ahol tanácsokkal segítjük egymást. A segítő tanács nem feltétlenül támogató és egyetértő. Ettől nem rosszabb, mint a többi, max nem fogadod meg. Én javasoltam, hoigy esetleg át kellene gondlni, kell-e ez a kutyának. Hát ezek szerint kell - nem az én kutyám, nem az én dolgom tovább. Meg is kaptam a magamét a véleménymért. Ha a "pfff..." része fájt, akkor így utólag bocsánat, dehát akkor is...

2010. febr. 16. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szegény kutyfej :(
2010. febr. 17. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Inkább kutyafej, mint a te fejed...
2010. febr. 17. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Elárulhatnád, mi a bajod azzal, hogy trükköket tanul a kutya. Az enyém kifejezetten élvezi a nyuszi pózt meg a hátsó lábon állást, sokszor magától is csinálja.
2010. febr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyjuk a vitát és a kérdésre válaszoljatok.
2010. febr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!