Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinek van itt japán chin...

Kinek van itt japán chin kiskutyája?

Figyelt kérdés
Szeretnék minnél több információt megtudni a japán chinekről! Főleg olyanoktól akiknek szintén ilyen fajta kiskutyájuk van! Nekem egy két és féléves kislány kutyám van de sajnos nincs ismerősőm aki ezt a fajtát ismernél minden barátnőm yorkis! Jó lenne tudni róla minnél többet!
2010. febr. 15. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Fajtatiszta chin-t venni idehaza nem tudsz, mert nincs tenyésztője. Ha mindenképp ilyent szeretnél, külföldön nézz körbe. Jónak tűnő kennelt Franciaországban és Olaszországban láttam. Sok pénz kell gyűjtened, mert odakinn simán elkérnek egy kölyökért 600-1000 eurót.
2010. febr. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Nekem már van egy chinem de azért köszi az infókat! Én azt szeretnék tudni, hogy vannak e jellegzetes szokásai betegségeis stb
2010. febr. 16. 07:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Azta, és honnan? Egy időben én is kerestem, képet nem tudsz felrakni? Nagyon érdekelt engem is a kis tündér, de feladtam mertsemmit se találtamróla. Milyen színű?
2010. febr. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Egy ismerősőm hozta olasz országból! Fehér szinű és barna benne a minta nagyon édes kishölgy:):)
2010. febr. 16. 18:30
 5/5 Akiteki ***** válasza:

Muti képet!!!

Szerintem írj emailt a tenyésztőjének, és nála érdeklődj. Itthon nem tudok ilyen kutyáról, nem sok információt fogsz kapni.

2010. febr. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!