Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bűzmirigy kinyomásért 2500Ft?...

Bűzmirigy kinyomásért 2500Ft? Ti mit tettek volna?

Figyelt kérdés

Múltkor írtam ki egy kérdést, hogy kinek mennyibe kerül egy bűzmirigy kinyomás. Sok válasz jött. Sokan írták, hogy 500-800Ft. Max egy ezres.

El is vittem a dokinkhoz, de én balga nem kérdeztem rá, hogy nála mennyi. (Eddig mindig korrekt volt, ahogy utána néztem a dolgoknak.) Kinyomta. Jött is szegénykémből a cuccos rendesen. :(

Aztán kérdeztem, hogy mennyivel tartozom. Erre közli, hogy 2500Ft. Majd' se**re ültem. Kifizettem és haza mentünk.

2 hónappal később megint mentünk. Akkor a kolléga nője rendelt épp. Nem is nyomta ki a bűzmirigyét, csak úgy csinált. A kutyámnak nem fájt, nem éreztem a szagot és ahogy haza értünk (ekkor jöttem rá hogy átvert)megint a fenekéhez kapkodott és nyalta az ánuszát. Ugyan olyan büdös volt, mint mielőtt elindultunk otthonról.

Nem voltam tájékozott, most már bánom, de azt gondoltam, majd ő tájékoztat.


Ti mit tettek volna a helyemben?


A másik utcában nyílt egy másik állat orvosi rendelő. Nézzük meg inkább azt?

Járjunk inkább oda, ha jó? Vagy csak bűzmirigyet nyomatni? Mi lenne a jó és etikus?



2015. márc. 15. 00:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy elégedett a régi állatorvossal, akkor menj nyugodtan az új állatorvoshoz. Lehet , hogy ő nagyon jó, és elégedett leszel vele.
2015. márc. 15. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A kutyámnak ingyen megcsinálta a dokinő.

Fogott egy kisebb adag szalvétát és megnyomta a seggénél. Te is ki tudod nyomni ha akarod.

[link]

2015. márc. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nekem is így csinálta a doki, csak hát nem ingyen, sőt...

Nem szeretném én kinyomni neki. Mindenhol azt írják, hogy orvossal a legjobb.


A bűzmirigy feltöltés általában mennyibe szokott kerülni? És meddig jó?

2015. márc. 15. 00:34
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg orvossal. Szerintem nézd meg a másik dokit, és nyugodtan válts, ha nem vagy elégedett a mostanival!
2015. márc. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A bűzmirigy feltöltés marha jó, a pitemnek lassan két éve csinálták 5000-ért, és azóta semmi baja. Makacs gyulladásnál szükség lehet 2-3 ismétlésre, de nekünk szerencsére az első is elég volt, pedig hetente jártunk nyomatni :)
2015. márc. 15. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, és az amúgy nem ilyen "meddig jó" dolog; egyszerűen helyrerakja a bűzmirigyet, és az utána addig jó, amíg el nem romlik megint. Megfelelő táplálással meg mozgatással lehet minimalizálni az esélyét egy újabb gyulladásnak.
2015. márc. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A mi dokink ingyen kinyomja, bár én már hosszú évek óta hozzá járok az összessel, szóval otthagytam már egy rahedli pénzt náluk. Előtte több orvosom is volt, mire megtaláltam, szóval ne legyen lelkiismeret furdalásod, ha nem vagy elégedett, váltani kell.
2015. márc. 15. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Oda mész,ahol olyan szolgáltatást kapsz,ami neked megéri.Nyugodtan mehetsz másik orvoshoz,akár csak erre az egy kezelésre is.Én is így csinálom,három különböző rendelőt látogatok.
2015. márc. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Voltunk a másiknál. Egy ezrest kért (számlát is kaptam). A bűzmirigy feltöltést nem ajánlotta. Mert úgy tűnik kezd használni a új étrend. Még várunk.

Oltatni is ott voltunk. Minden rendben ment.

2015. ápr. 17. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!