Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya popsiban lévő bűzmirigy...

Kutya popsiban lévő bűzmirigy kinyomása?

Figyelt kérdés
Ki szeretném nyomni a kutya popsijában lévő bűzmirigyet.Úgy hallottam akkor tud fingani és nem püffed fel.Hogy csináljam?

2015. jan. 10. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
TE sehogy. Én még a kozmetikusnak sem engedtem meg soha, mert ha rosszul csinálják, több kárt okozA gáz-eregetésnek egyébként a dologhoz nem sok köz van.
2015. jan. 10. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
* több kárt okoznak, mint hasznot.
2015. jan. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A bűzmirigynek semmi köze a felpuffadáshoz, hiszen gondolj már bele, kakálni tud tőle, de a szellentés meg nem tud kijönni, vagy hogy?

Nem nyúlkálunk a kutyában, ha az orvos úgy látja, hogy szükséges, majd kinyomja.


Mit eszik a kutya? Mióta van felpuffadva?

2015. jan. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nincs felpuffadva,csak gondoltam kinyomom,hogy tudjon fingani,de akkor nem nyomom.Ezek szerint rosszul tudta,aki mondta.köszönöm.
2015. jan. 10. 13:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha csak nem szükséges, akkor ne nyomd ki! Fölöslegesen kár bármilyen beavatkozás is a kutyának, mert csak rontasz a helyzeten.
2015. jan. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
:D Hát ezen jót röhögtem!"Kinyomom,hogy tudjon fingani." :D
2015. jan. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Hovarju ***** válasza:
100%

A bűzmirigy és a fingás nem függ össze. Ha fingania kell, azt tele bűzmiriggyel is meg tudja tenni.


Kinyomni általában akkor szokták, ha magától nem ürül és begyullad, fáj a kutyának. Akkor is állatorvosnak kell elvégeznie. Otthon semmiképp ne próbálkozz vele. Többet árthatsz vele, mint amennyit használsz.

2015. jan. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne tedd,de ha el is mondanám,hogyan kell ,sem valószínű,hogy lenne hozzá gusztusod.Egėszséges ebnek nem kell nyomogatni,plusz szakszerűtlen nyomkodással kárt okozol.Ha az a gyanúd,hogy bűzmirigy problémája van,vidd orvoshoz.Egy keményebb gyulladásnál nem elég a sima kinyomás.Amit hallottál,az gügyeség.
2015. jan. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!