Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Olyan gazdikkal szeretnék...

Olyan gazdikkal szeretnék beszélni akiknek a kuytája ásott, és sikerrel leszoktatta rola. Másfél éves labimat semilyen modzserrel nem birom leszoktatni az ásárol?

Figyelt kérdés

-lufi

- kutyaszar betemetése az ásott helyre-

-cserepek beszorása az adott helyre-

-megborsozni az adott helyet

semmi eredményre nem vezet



elég ha ké orát magára marad fél méteres lyukat ás.


2015. márc. 15. 07:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Mennyit sétálsz vele egy nap? Mennyit foglalkozol vele?
2015. márc. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A lemozgatás, agyi lefárasztás sokat lendít a helyzeten. Az enyém a kutyasuli óta nem ás, pedig nem neveltem külön emiatt (nem zavart mert csak 4 állandó helyen ásott, nem az egész kertet).
2015. márc. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én Jack Russellemnek lételeme volt az ásás. (és a tyúk lopás akár a falu másik végéből is)

Nekem úgy sikerült leszoktatnom, hogy bár 600 nm2-es a telek amin a ház van, naponta minimum egyszer, de inkább kétszer elmentem vele sétálni kilométereket. Volt olyan amikor az utolsó 200 méteren annyira elfáradt, hogy nemes egyszerűseggel elfeküdt az út közepén. Akkor kézben kellett haza hoznom a kis majmot. (persze fajtájahoz híven amint hazaértünk megint futkározott,de ásni valahogy már nem volt kedve.

Valamint tanítottam. Megfogtam egy zacskó jutalom falatot, aztán ül, marad, lábhoz,pacsi amit megtanultunk. Mindennap gyakoroltunk,és az ásást abbahagyta. Mondjuk virág/palánta ültetésnél könyörögtem neki, hogy "áss életem" akkor úgy sikerült rávennem, hogy elkezdtem ásni, és ő utánozott :)

2015. márc. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekunk is labi van, bar bent van, de mikor kiviszuk anyuekhoz akkor rogton asni kez, bar neki csak egy helye van ahol csinalja.. probalj ugy ramenni hogy valasz ki egy helyet ami nem latszodik anynira, es arra probald szoktatni hogy ott ashat, a tobbinel pedig szidd le ot, takard vissza a lyukat aztan ha atmegy ahozz amit engedsz neki, ne szolj ra semmit.. labik okosak meg kell nekik tanulni..
2015. márc. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem unatkozik. Valóban mozogni, sétálni kell vele, akkor az egyedül töltött ideje jelentős részét pihengetéssel, nyugodtan tölti, nem próbálja magát minden "káros" módon szórakoztatni.
2015. márc. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!