Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan kezdjek hozzá?

Hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés
Két hét múlva örökbe fogadunk egy két éves kan havaneset. Idáig kertben élt és a gazdái nem nagyon vitték ki sétálni ezért nagyon húz pórázon valamint más kutyákkal sem jön ki annyira például a vele lakó labradorral, de az emberekkel nagyon kedves. Ezt ugye még helyrelehet hozni egy két éves kutyánál is megfelelő foglalkozás mellett? Az ugrálásról hogyan lehet leszoktatni?

2015. márc. 15. 08:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem vidd el kutyaiskolába az a legbiztosabb. Ott megtanítják alapvetően megtanítják mindenre. A húzás miatt azt tudom javasolni, hogyha nem hallgat rád húz vissza magad mellé és szidd le vagy büntesd meg valahogy.

Az ugrálásról is leszoktatják a kutyaiskolában, vagy ha nem akkor kérj egy oktatótól segítséget.

2015. márc. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi jöhetnek még ötletek. :)
2015. márc. 15. 11:54
 3/5 every95 ***** válasza:
AZ a legjobb ha elviszed kutyasuliba, mert ott nem csinálsz semmit "félre" :) Ha otthon elkezded egyedül, akkor lehet megtanítod neki rosszul, és azt meg nehéz "átjavítani" a fejében, szóval egyből kutyasuli szerintem :)
2015. márc. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebben az esetben mindenképpen rögtön suli(kutya), mert ő már nem olyan fiatal, mint egy kölyök.
2015. márc. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És a kutyasuli kb mennyibe kerül Budapesten????????
2015. márc. 17. 13:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!