Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám láb alá jár! Ma...

A kutyám láb alá jár! Ma kigáncslta apum metszés közben és a bordái közé ment a műanyag rész. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szerencsére csak a műanyag rész de akkor is! Ez már veszélyes! 3 éves szuka westie
2015. márc. 17. 15:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
82%

Kicsit írhatnál értelmesebben is.


Elképesztő, az időnként ideírók mintha valami szótárból szemezgetnék össze a mondatokat....

2015. márc. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
47%

Nekünk terelőkutyánk van így nagyon nem lehet leszoktatni róla. Persze a lábunk alatt nem rohangál, de szeret megállni előttünk és csak úgy ott maradni az út közepén.

Mi beálltunk erre és mindig a lábunk elé nézünk nincs-e ott. Ha meg ott van, akkor térddel odébblökjük és kész.

2015. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
52%
Mi az h a bordái közé ment a műanyag rész? Esetleg egy állatorvoshoz nem jutott eszetekbe elvinni?
2015. márc. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Neked magyar az anyanyelved? Mert nekem igen, de ezt nem ertem.
2015. márc. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Állatorvos???? Nem jutott eszedbe? És egyébként lehet, hogy nem is jól értettük, hanem apukád bordái közé ment a műanyag rész... Ki tudja... De minek a része? Metszés közben csak apu van, a fa, meg a metszőolló, ami ugye fém részből van...
2015. márc. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Bocs telon vagyok és siettem mert a kórházba mentem. Igen nem vagyok tökéletes mint ti. Örülök h néhányan csak azért jönnek ide hogy a helyesírást nézzék. Menjetek nyelvtan tanárnak!


Állatorvosnál voltunk de ő is azt monta hogy ez ösztönös, ezért kérdeztem itt hátha valaki hasonló cipőbe járt.

2015. márc. 17. 15:26
 7/19 Andizsuzsi ***** válasza:

1. Neveled a kutyát, többek között arra, hogy ne járjon láb alá.

2. Elzárjátok addig, amíg olyan dolgot végeztek (pl. metszés) ahol balesetet okozhat a lábatlankodásával.

2015. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Jah BOCSI a metszőolló műanyag része! Elképesztőek vagytok néhányan! Nem azért ti gondolom felnőttek vagytok de egy 11 éves gyereket nagyon ciki leszólni!
2015. márc. 17. 15:28
 9/19 A kérdező kommentje:

1. próbálom de ehhez kértem tanácsot hogy hogyan :)

2. Az a baj hogy ha be van zárva vagy ki van kötve, a betegsége miatt rohamot kaphat :( Ilyenkor elviszem sétálni csak még suliban voltam akkor :(


Köszönöm az értelmes válaszod! :)

2015. márc. 17. 15:29
 10/19 anonim ***** válasza:
Westie mit keres kikötve az udvaron?
2015. márc. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!