Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Császár metszés és ivartalanít...

Császár metszés és ivartalanítás után hogyan ápoljam helyesen a kutyámat? Mennyi idő kell neki, míg rendbe jön? Nagyon gyenge, és a picinyeit sem tudja szoptatni, mert nincs teje. Én etetem őket. Tudnátok segíteni ezzel kapcsolatban.

Figyelt kérdés

2014. nov. 25. 22:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Remélem, nem azért nem tudod ezeket, mert házilag császároztad. Az azért már ide is meredek lenne. A doki mit mondott, és ha nem mondta el, miért nem csesztetted, vagy cseszteted legalább így utólag, hogy világosítson fel?
2014. nov. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A pillanaton jöttem haza a dokitól és olyan sokkot kaptam a látványtól, hogy azt is elfelejtettem, hogy mit mondott a doki a kicsig etetéséről. Keverék kutyám van. Véletlen esett teherbe http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__6321350-bizto.. itt is írtam róla. Ukrajnában élek, itt minden másként működik :( Örülök, hogy egyáltalán találtam doktort aki ivartalanította és megcsászározta! Tudnál válaszolni azokra a kérdésekre amit feltettem?
2014. nov. 25. 23:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Mondtam, kérdezd meg a dokit, ő látta, hogy milyen állapotban van és mi kell neki.
2014. nov. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ma már nyilván nem hívhatom fel. És abban tudnál segíteni, hogy mennyit kell adni a kicsi kutyáknak? Mennyi tápot?
2014. nov. 25. 23:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Passz. Nincs adagolás a dobozon?
2014. nov. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jó minőségű tejpótló,pl.Royal Canin.A csomagoláson mindig ott van a pontos adagolás.
2014. nov. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tápot? Tápszert kell kapniuk, aztán rávenni őket az ürítésre!
2014. nov. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
55%

Gondolom, Ukrajnában nincs olyan opció, hogy nem császározzák, hanem ivartalanítják a kutyákat, ami mindenkinek a legjobb megoldás lett volna. Igen, éjjel is kétóránként kell őket etetni!

Tápszert vegyél nekik, és hívd fel az orvost, most már fel tudod!

2014. nov. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Minden rendben van :) Éjszaka ettek 4x pisiltetem is őket meg ilyenek, de az anya kutya is már jól van hála Istennek. Sokat eszik, járkál és a kicsinyeivel fekszik. Nyalogatja őket. Némely kölyök megpróbál szopizni, nem hinném, hogy van teje, szóval továbbra is folyamatosan kapják a tápszert.
2014. nov. 26. 11:07
 10/11 anonim ***** válasza:
A Royal Canin nemcsak tápokat gyárt,hanem tejpótlót is!
2014. nov. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!