Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet mérgezési tünet kutyánál...

Lehet mérgezési tünet kutyánál a hasmenés? Éjjel történt, majdnem mintha pisilt volna (? )

Figyelt kérdés
Mostanában vadhús nyesedéket főztem neki főleg rizzsel...lehet, hogy nem főztem meg eléggé? Azonnal doki, vagy figyeljem még pl holnapig? Ami furcsa, hogy sötét sarokba bújik...már éjjeli is az lett gyanús, hogy elbújt
2015. márc. 18. 11:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Én elvinném orvoshoz.
2015. márc. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem hinném ,hogy a kaja lett volna nyers.Én sem szoktam megfőzni csak felforralni a nyers kutya eledelt.

Sokkal inkább valami betegség jele lehet.Vid dokihoz ,mert kiszáradhat és akkor nagy lesz a baj.

2015. márc. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
rengeteg vizet kért az igaz
2015. márc. 18. 12:07
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szokott hozzá, túl erős lehetett a vadhús neki.
2015. márc. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
korábban kapott már, bár egy ideje kimaradt...most lehet hogy túl hirtelen váltottunk át...megvárom a délutánt, ha javul akkor nem viszem dokihoz...ha továbbra is elbújik akkor elmegyünk
2015. márc. 18. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!