Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy négy hónapos kiskutya...

Egy négy hónapos kiskutya végezhet már hágó mozdulatokat?

Figyelt kérdés
Van egy négy hónapos angol bulldog kiskutyám. Tegnap a szomszéd bulldogjával játszott aki már 5 éves. Az idősebb kutya sokszor hágó mozdulatokat végzett a kutyámon. Sokszor rászoltunk, de azért sokszor bepróbálkozott. Amin viszont meglepődtem, hogy mintha az enyém is megpróbálta volna utánozni ezt a mozgást. Talán kétszer figyeltem meg hogy erre törekszik, de nem akartam elhinni. (nem volt azért egyértelmű, de nagyon hasonlóan viselkedett) Lehetséges hogy ilyen fiatalon megpróbáljon ledominálni egy nagyobb kutyát? Akinek hasonló tapasztalata van kérem írjon!

2015. márc. 18. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, simán. Már az alomban a testvérek között is megfigyelhető.
2015. márc. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen, de ennyi idős korban ez még csak a dominancia megnyilvánulása.
2015. márc. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem. 4 hónaposan csak gyakorolja a hágó mozgást. Ennyi. Ugyan úgy meg kell tanulnia azt is...A dominancia majd később jön (kb 2-3 hónap)
2015. márc. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!