Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Angol vagy francia bulldogot...

Angol vagy francia bulldogot vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kutyát ami barátságos nem igényel szabadságot csak szeretetet ! És azt mondták akkor angol vagy francia bulldog , tetszenek is de nem tudom melyik jobb ! Szerintetek ??
2015. márc. 21. 16:18
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mopsz.:D Olyanom van és imád.(Kölcsönös) Elmegyek a 2 perce és már ül az ajtóba és nyüszög.<3 Sorolhatnám:) De ha a fenti 2 közül kell választani akkor francia.
2015. márc. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Inkabb hozz el egy menhelyi kutyat.

Nekem francia bulldogom van, o a mindenem, de allandoan cipelem allatorvoshoz egeszsegugyi gondok miatt.

Az angol jellemzoen meg betegesebb. Raadasul tenyesztonel 100-150 ezer alatt nem kapsz kutyat.

Amugy meg nem ertem mit ertes szabadsag alatt. Minden kutyanak kell mozgas, seta,m foglalkozas es nem csak olelgetes...

2015. márc. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ár nem számít meg ilyenek ! Csak van a szüleimenek egy cége aminél már én is dolgozhatok és sokat utazok meg ilyenek és kell egy társ aki ezt kibírja
2015. márc. 21. 16:27
 4/9 A kérdező kommentje:
Mert nagyon unalmas egyedul
2015. márc. 21. 16:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Vegyel egy teddymacit. 120 ezerert mar egesz regi darabokat kaphatsz.
2015. márc. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Es miert kell ehhez egy fajtatiszta kutya? Mi az, amit egy keverek vagy mentett kutya nem tud megadni?


Amugy meg a nyomott orru kutyak pont nem jok utazashoz. Nem birjak a repulot, a hoseget.

2015. márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Basset Hound?
2015. márc. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem terveztem repülőztetni, és azt olvastam ha van klíma nem baj neki csak hűvös legyen
2015. márc. 21. 17:40
 9/9 anonim ***** válasza:

"Szeretnék egy kutyát ami barátságos" - nevelésfüggő

" nem igényel szabadságot csak szeretetet ! " - fejtsd már ki, hogy ez alatt pontosan mit értesz! Mennyit tudnál a kutyával foglalkozni egy nap? Mit tudnál a kutyának nyújtani? Úgy mint séta, bandázás más kutyákkal, nevelés, igény esetén kutyaiskola?

2015. márc. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!