Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudnék mini francia/franci...

Ban_dikaa kérdése:

Hol tudnék mini francia/francia bulldogot venni, nem horrorösszegért?

Figyelt kérdés
Mindenképpen szukát szeretnék!!

2014. okt. 5. 18:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

1. Nincs olyan hogy mini francia bulldog

2. Tenyésztőtől vegyél kutyát vagy fajta mentőktől.

2014. okt. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
86%
"Mindenképpen szukát szeretnék!!" ne szaporíts!
2014. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
honnan tudod hogy szaporítani akar??
2014. okt. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
94%

Mit tartasz horrorösszegnek?

Egy törzskönyves, megfelelő szűrésekkel rendelkező fajtatiszta kölyök 100ezer fölött kezdődik és fajtánként,kennelenként, almonként, nemenként, kölykönként változik.

A "mini" bármilyen kutyafajtánál a szaporítók szóhasználata. Mini nem létezik, nem fajtajelleget tükröző, össze-vissza szaporított, nem szűrt és nem megfelelően táplált kutya lehet kisebb, betegesebb és satnyább a többi kölyöknél, de az nem mini.

2014. okt. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%

-Mini egyik fajtából sem létezik!

-francia bulldog pedig 150 ezer ft környékén kezdődik.Ettől olcsóbban nincs sehol.


OLX és társai oldalon,pedig keverék,beteg kutyákat árulnak olcsón.Hogy aki nem ért hozzá megveszi,majd minden hónapban ott hagy több 100 ezret orvosra!!!

2014. okt. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%

"Mini francia bulldog"? Komolyan?


Egyébként egy fajtatiszta, törzskönyves kutya 100ezernél kezdődik. Pont. Vehetsz 20.000-ért a jófogásról egy fajtatisztának beállított fajtajellegű keveréket, de az attól még keverék marad, és valószínűleg jó kis genetikai betegségei lesznek.

2014. okt. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
53%

Ha valaki mindenképp szukát szeretne, akkor már szaporítani akar? Ez milyen felfogás? Egyik ismerősöm is csak szuka kutyát szeretne tartani, ennek ellenére becsületes ember, hiszen gondolkozott a menhelyi örökbefogadáson is, és természetesen csak ivartalanított kutyája lenne!


A kérdésre válaszolva: Mini francia bulldog NINCS, ahogy már előttem is írták. Se mini, se extra mini, se teacup. Aki ilyet megnevezést használ egy fajtára, az szaporító, akinek meg ilyen kutya kell, az vegyen bólogatós kutyát, az elég mini.

A francia bulldogok ára valóban 100 ezernél kezdődik, de nem ajánlom a fajtát, mert eléggé betegesek sajnos, és oda kell figyelni a tenyésztőkre is, akiket kinéztél magadnak.

Egyébként mit takar a horrorösszeg?

2014. okt. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Nekem fajtiszta,szuka Francia buldogom.Minden papír volt hozzá ,tenyésztőtől vettem 40 ezer forint volt,bézs színű egyébként úgy tudom drágább.
2014. okt. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
#8 nekem fekete színű(fehér nyakkendővel nagyon cuki:P :),de úgy tudom a bézs színű drágább a tenyésztő azért 60 at kért volna.
2014. okt. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Havonta 10 ezer az állatorvosi költsége kb,tényleg beteges viszont nagyon imádnivaló.
2014. okt. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!