Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ehet a kutya sült krumplit?

Ehet a kutya sült krumplit?

Figyelt kérdés
Szoktam neki adni mikor eszem én is, mert nagyon szereti.

2015. márc. 21. 19:29
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
47%
#8! Sajnos a kutyatáp és kutyaszalámi meg egyéb "nyalánkságok" sem tesznek nekik jót. Akkor már inkább legyen a "házikoszton" (ahogy #7 is irta) de ne ezeken a mű vackokon. Nálunk csirkeszárnyat kap, se főzve sem semmi, nyersen megkapja, mert az neki a természetes, hogy húst eszik. Az összes kutya full egészséges, és látnád milyen szép fényes bundájuk van mióta átálltunk a tápról a húsra teljesen. És egyszer egyszer azért a sültkrumplitól sem lesz baja :) sem a megmaradt dolgoktól. Amivel a legrosszabb ha a bolti tápon kívűl nem kap mást. Pedig az ember azt hihetné, hogy annak kellene jónak lennie de egyáltalán nem így van. A lehető legrosszabb a kutyának ha ilyen cuccokkal van etetve, mert tele van íz és illatanyagokkal ami miatt a kutya egyáltalán megeszi. Sajna :)
2015. márc. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
39%

utolsó, áruld már el nekem, hogy írtam kutyatápról, kutyaszalámiról és még ki tudja miről????

úgy imádom, hogy mindig beleképzelnek a válaszomba minden hülyeséget, ahelyett, hogy értően elolvasnák azt, amit leírtam

én is házi koszttal etetem a kutyámat, de csak olyannal, ami neki való, és nem sült krumplival meg ki tudja, még mivel

2015. márc. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
59%

Akkor őszintén ki mivel eteti?

50 éve és azelőtt vajon mit kaptak? Nemlétező bolti tápot?

2015. márc. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
93%

Megenni megeheti, nem lesz tőle baja, más kérdés, hogy nem ezen kell tartani, de úgy látom a kérdésedből, hogy itt messze nem erről van szó.

A kutya meg tudja emészteni a krumplit, csak nagyon keveset tud belőle hasznosítani, ezért nem ajánlják folyamatos fogyasztásra.

Az én kutyám például imád bármilyen rántott dolgot (rántott tök, karfiol), bármit, csak rántva legyen és bizony ha ilyen ételt készítek leesik neki is néhány falat. Emellett prémium tápot kap és külön szoktam neki főzni, a napi étkezését a kutya igényei szerint biztosítom.

Ha egyszer-egyszer kap nem lesz baja.

2015. márc. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
80%

50 eve a kutya fogyoeszkoz volt, ha elpusztult a Bodri, a szomszedban ugyis mindig voltak kolykok, elhoztak egy masikat. Akinek meg nagy erteku kutyaja volt, az meg mar akkor is odafigyelt, hogy mit evett, csak akkor meg nem Acanat kaptak, hanem kulon nekik keszitett hazikosztot (nem maradekot), hust.

1-2 szemtol nem lesz baja, de ne legyen belole rendszer.

2015. márc. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
43%
Senki sem azt állította hogy kizárólag krumplin élő kutyáról beszélünk.
2015. márc. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
20%
Hahaha...10-eske.Te aztán tudsz ökörségeket írni..Akkor fiatal egy kutya 13 évesen,amikor te 75 évesen...Nekem most annyi a vizslám,és a 16 év már nagyon szép kor egy kutyánál.
2019. dec. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!