Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beagle vagy Golden retriever?

Beagle vagy Golden retriever?

Figyelt kérdés
Nekem van egy Goldim, és nagyon szeretem a Beagleket, kíváncsi vagyok, hogy ti melyiket választanátok.
2010. febr. 16. 20:38
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
95%
Golden, mert sokkal könnyebben tanítható.
2010. febr. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
24%
Beagle, mert gyönyörű állat <3
2010. febr. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
36%
Egyiket se, de mondjuk ha nagyon muzsáj a goldennel lehet tudnék valamit kezdeni. A beagle-t nem szeretem, a golden inkább semleges. Inkább valami őrző-védő vagy pásztorkutya <3
2010. febr. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
55%
mindkettő egy külön egyéniség, a retriever a szeretetével zaklat, míg a beagle kutyusnál azon kell idegeskedned, hogy mikor lóg meg (legalábbis ha nincs megnevelve) bár én inkább beagle párti vagyok, olyan gyönyörűek, bár ugyanezt el lehet mondani a goldiról is, nem lehet választani :D
2010. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
24%

Beagle.

Nekem van beaglem és goldenem is,de a beagleval a bh1-es vizsgát 5 hónap alatt,a goldennel meg 7 hónap alatt tettem le.Szóval ennyit arról,hogy melyiket könnyebb tanítani.Persze nem egy idegbeteg,agyonszaporított beaglere gondolok,hanem egy tenyésztőtől vásároltra.De ez igaz a goldenre is.

De azon kívül,hogy melyiket választanám inkább,természetesen a goldenemet is imádom.De én ha vennék még egy kutyát,az beagle lenne.

2010. febr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
Ha nagyobb kertünk lenne akkor mind a kettőt megvenném. Imádom őket. De a goldenemet is imádon önmagában is...:D
2010. febr. 16. 20:45
 7/40 anonim ***** válasza:
95%
Retriever, elsősorban mert kezelehtőbb, aztán meg mert a külseje jobban tetzsik...
2010. febr. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
92%
golden
2010. febr. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
92%
Nekem is Goldim van.Természetesen a Goldit választanám."Molly"
2010. febr. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
63%

Beagle-t csak akkro vegyél, ha megígéred, hogy következetesen fogod nevelni, nem hagysz rá semmit és rengeteget foglalkozol vele!


Nekem beagle-m van, egyáltalán nem bántam meg, csak tányleg normálisan kell nevelni, hogy ne kanászosodjon el! Az enyémet már fél éves kora óta lehet elengedve sétáltatni és egy rakat parancsra hallgat. Az emberek elájulnak tőle, amikor sétálunk "Juuujjjj ez a kutyus nemcsak gyönyörű, de okos is" Olyan jólesik ezt hallani. :)

2010. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!