Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet tenni egy ilyen...

Mit lehet tenni egy ilyen agresszív kutyával?

Figyelt kérdés
A szomszédomnak van egy agara, a kerítésen úgy ugrik át, mintha csak 20 cm lenne. Már szóltunk de eddig semmit nem tettek, hogy ne csavarogjon. Eddig elzavartuk és elment, most már ugat vissza, és morog, ha nincs seprű vagy valami a kezünkben akkor támad, a gyereket meg a kutyát már nem merjük kiengedni egyedül. Mit lehet ilyenkor tenni?
2015. márc. 22. 13:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
63%

Tipikus esete amikor a kutyatartók és a szülők érdekei merőben eltérnek.

Mert szép dolog az állatvédelem nekem is van kutyám szorgalmazom is a rossz körülmények közt tartott álltok mentését. De emellett szülő is vagyok a szomszédba két kaukázusival. Kerítésen méteres lyukak tavaszra gazda sz@rik bele jegyző még magasabbról tesz rá rendőrség meg megkérdezte sérült e személy.

Szóval szép dolog hogy a kutyának joga van élni megfelelő körülmények közt...de az embernek is a saját telkén ügyebár. És értem én, hogy nekem nincs jogom bántani a szomszéd kutyáját (eszembe nem jutott) de a szomszéd kutyája nem tudja, hogy a gyerekem nem vacsora!!!!

Innentől az a helyzet hogy a kisgyermekes család a fejre állhat amíg személyi sérülés nem történik senki semmit nem fog tenni az ügy érdekében.... szép dolog nemde? Ha valakinek van ötlete várom szeretettel!

2015. márc. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Állj lesben egy karikással.

Elég csak megijeszteni vele. Hatásosabb mint a sepru.

2015. márc. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
esetleg paprika spray vagy valami más olyan dolog ami megijeszti/fájdalmat okoz a kutyának, de nem okoz maradandó sérülést
2015. márc. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Amit az utolsó javasol meglehetősen kétélű fegyver. Vagy bejön és a kutya az ételbe arra nem megy, vagy egy agresszív kutya még agresszívebbé válik és neg akarja magát védeni ezáltal minden körülmények köztvtámadni fog. Nem hozzáértőnek semmiképpen nem javasolnám.
2015. márc. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
53%
akkor hivd a tüzoldóságot. a vizágyú is használhat.
2015. márc. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!