Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám megütötte magát,...

A kiskutyám megütötte magát, lehet valami gond belőle?

Figyelt kérdés

A teraszunk lépcsője kissé csúszós és a kutyát ez valószínűleg nagyon érdekli, mert folyamatosan felmászkál a lépcsőn, de lejönni már nem igazán tud, mert még bébi, ezért ilyenkor nyüszít meg vakkantgat és jövök és leteszem a földre. Ma viszont nem várta meg még odaérek és segítek neki, hanem egymaga akart lejönni, de megcsúszott a lába és lecsúszott egy-két fokot a lépcsőn. Nagyon megijedtem, de meg sem bírtam nézni, hogy lett-e valami baja, mert már rögön tovább játszott, ugrált, rohangált le-föl a kertben, csóválta a farkát egész nap. Ezért gondoltam azt hogy minden oké, de az előbb tiszta véletlen vettem észre, hogy eléggé kék lett a hely, ahol megütötte magát. Ebből lehet valami gond? Mit csináljak?


Bocsi, ha hülyeséget kérdezek, vagy csak túlaggódom, de ő az első kiskutyám és nagyon féltem :( Vagy inkább hagyjam, hogy a saját bőrén tapasztalja meg a dolgokat?



2015. márc. 22. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha tovább játszik,és jókedvű a kutyus,akkor nem lehet semmi komolyabb vele.

Ha baj lenne,félrekucorogna,és lesütött fejjel nyalogatná magát.

Kicsit tapogasd meg neki ahol kék,ha nagyon nyüszít és fáj neki,akkor vidd el orvoshoz.

2015. márc. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
ha nagyon fájlalja akkor vidd dokihoz, bár sokmindent nem tud vele kezdeni. amíg élénk, eszik és iszik, addig viszont szerintem nincs semmi ba :) olyanok, mint a kisgyerekek, néha megütik magukat, játék közben megsérülhetnek, de nincsenek cukorból, ha komoly baja van, azt úgyis egyből észreveszed :) felesleges az aggodalom :)
2015. márc. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :) Már nem is olyan kék :)
2015. márc. 23. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!