Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyások :D Nektek milyen a...

Kutyások :D Nektek milyen a kutyusotok? És hogyan jellemeznétek? :') Képet is!

Figyelt kérdés

Szóval kezdem én :D

Kutyám neve Shadow.Ő egy nagyon aranyos Husky kutyus,és gyönyörű barna szemekkel megáldva.

Szeret szökni,és rakoncátlankodni.

Hosszú sétákat szoktunk tenni kerékpárral és gyalog egyaránt.Bringázáskor hámot használunk,sétáláskor marad a nyakörv.

Kan,és szép nagyra meg is nőtt.Imádom.

Gyakran viszem jó melegben a Tiszára úsztatni.

(Képeken kicsit "piszkos,sáros" mert fürdés után készültek lent a part közelében.

Képek:

[link]

[link]


2015. márc. 23. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bogyó-szálkás tacskó

[link]

[link]


Okos, rafinált, nagyon jó szociális érzéke van, akár terápiás kutyának is jó lenne.

Szereti kergetni a madarakat.

Amikor hazamegyek mindig kapok tőle ajándékot (hol a maciját, hogy egy fél pár papucsot hoz és a kezembe nyomja.)

2015. márc. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csili-mudi kan. Novemberben lesz 6 éves.

Okos, nagyszerű családi kutya, megtalálja a 3 évessel, és a felnőttel is a hangot :). Séta közben normális kutyákkal szívesen ismerkedik (kanokkal is !), igyekeztem normálisnak nevelni. Sok mindent tud, mindent én tanítottam neki. A legbüszkébb arra vagyok, hogy a járda szélénél megáll :) Szereti felzavarni a fácánt, és jól utána rohanni, szereti nagyon a vizet, szerintem nem is tudja magáról, hogy ő egy terelő kutya.


[link]

2015. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De édesek :))
2015. márc. 23. 20:09
 4/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szép kutyád van :)

Nekünk 4 van:

fekete (ordas) németjuhász: nyolcadik éves öreg szuka kutyus, nagyon kedves játékos kifejezetten okos, még mindig, de már hamar fárad, csak öregszik. Ivaros, nem akarjuk ivartalaníttatni semmiképpen, szóval az is marad

rajzos kan németjuhász: fiatal 5 éves kutyus, kicsit félénk, de nagyon jó házőrző, játékos, nagyon bolond kutya, de mi imádjuk

border collie, okos értelmes, a legkevésbé sem fegyelmezett de ezzől szótfogadó, bolondos kutyus. Hosszúbundájú türcsi orrú fajta. Nagyon gyors. Emberszerető, szelíd aranyos kutyus. Alis 3 éves

Tacsi, ő 4 éves, kicsi nem olyan játékos, egyedül a plüss állatokat szereti. Van egy fura szokása: szedi a másik bundáját. Szótfogadó típus, bár nem mindig érti, hogy mit akarok "elmutogatni" neki. Nem mindenkit szeret, de engem igen, nagyon hűséges kutya, viszont eszmélatlen makacs.

A kis "falka" lehet hogy még bővülni fog, az én ötletem egy landseer lenne de ehhez még anyukám jóváhagyása kell, aki egyenlőre nem nagyon rajong az ötletért. :)

Képet sajna nem tudok tölteni :)

2015. márc. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mennyi szép kutya!


Enyém Rudi, teljes nevén Csoki Rudolf.

[link]

[link]

[link] (ez még kis giliszta alakja van)


Hát mit mondjak, pont olyan idétlen kutya mint amilyennek kinéz :D Sintértelepről hoztuk el.

Imád bandázni, lételeme a kutyázás, de ha valaki nem tetszik neki akkor arra rászáll és folyamatosan idegesíti, ezek persze többnyire nála 5x nagyobb kutyák :D Imád ugatni és akkora önbizalma és arca van, hogy csodálkozom hogy hogy fér be néha a futtatóba.

Feleselős, furfangos kutya. Imád parkos részeken földigilisztába hemperegni, szépen tanul, elég szófogadó is, bár nem minden szituációban :)

Folyamatosan szövegel, dünnyög, morgolódik.

Van benne valami terrier vér, néha el is uralkodik rajta a téboly :D Annyira irigy és kleptomán, hogy ha egymaga labdázik még akkor is oldalra morog futás közben nehogy valaki elhappolja előle pl. a labdát.

2015. márc. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Fáni a 7 éves labrador lány (illetve már csak majdnem lány :))

[link]

Rendes labradorhoz méltóan barátságos emberrel-kutyával egyaránt (idegenekkel is persze), imád apportírozni labdával vagy bármivel, lelkesen úszkál a Dunában és egyéb vizekben, póráz nélkül szokott sétálni és kirándulni, folyton szaglászik, mindig megkergeti a cicákat, kíváncsi, játékos, energikus, iszonyú falánk, lelkesen megeszik gyakorlatilag bármilyen zöldséget és gyümölcsöt is, az időjárás nem érdekli, esőben is a focilabdájával a szájában fogad a kapuban, nemigen ismeri a félelmet és az agressziót, naiv bizalommal viszonyul a világhoz :)

2015. márc. 24. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!