Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyusotok is megérzi,...

A ti kutyusotok is megérzi, ha szomorúak vagytok?

Figyelt kérdés

Az enyém pont most vígasztalt meg amikor sírtam. Nyalogatott, buksizott a fejével, még a füle is másként állt. Aludt és egyszercsak felpattant és jött :) annyira imádom :)

Veletek is volt már hasonló?


2014. ápr. 5. 02:59
 1/7 A kérdező kommentje:
Mi lehet ennek az oka? Ez olyan érdekes számomra..
2014. ápr. 5. 03:00
 2/7 anonim ***** válasza:
Az hogy tudja hogy szomorú vagy és vigasztalni akar. 2'/F
2014. ápr. 5. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt nonverbális kommunikciónak hívják, semmi érdekes nincs benne. valjában felfedezni azt hogy a másik szomorú még az embernek sem nagy kunszt, márpedig mi elég szánalmas szintn vagyunk egyes állatokhoz képest.
2014. ápr. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Velem volt már sokszor ilyen,ebből is az látszik hogy milyen nagy a szeretet köztetek
2014. ápr. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
<3 :)
2014. ápr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

bizony, nonverbális kommunikáció, ahogy előttem írták. ez ugyanolyan, mint hogy például te is látod a kutyán, ha boldog.

Egyébként nekem is volt már ilyen, sírtam valamelyik este, a kutya meg felült mellém a kanapéra (felülhet, nálunk meg van engedve, de mégsem hiszi azt, hogy ő a falkavezér, mielőtt belekötnétek, ismerem a kutyámat) és lenyalta a könnyeimet, majd az államhoz dörgölte a buksiját, majd az ölembe hajtotta :D imádni való barátok a kutyák.

2014. ápr. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kutya érzékeli a gazda ėrzelmi állapotát,ennyi.
2014. ápr. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!