Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyusotok is csinált...

A ti kutyusotok is csinált már ilyet?

Figyelt kérdés
Van egy 5 honapos yorkshire terrier kiskutyám,elég jol el van más kutyusokkal eleinte nagyon ugrált rájuk ,de erröl már sikerult leszoktatni.Voltunk vele bolha piacon,az egyik árus spánielje kirontott az asztal alol ,ugy hogy az asztalt és az árust is magával rántotta.A velunk volt a sogorom kislány nagyon megijedt felkapta a kutyusunkat,és ölbe vitte ezután.Akkor szembe jött egy néni egy jack Russel kutyussal ,az a kutyus már messzebröl sirni kezdett és két lábon könyörgött mikor közelebb ért a kutyusért ,letettuk két lábon álltak, összekapaszkodtak ,puszilgatták egymást és körbe-körbe táncoltak.Annyira aranyosak voltak ,még ilyet nem is csinált soha.
2014. jún. 5. 08:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem csinált ilyet, de eleve nem szabad felkapkodni őket, mert pont emiatt van annyi viselkedészavaros yorkie, meg kistestű kutya.
2014. jún. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mint irtam nem szoktuk felkapkodni ,most kapta fel a Bellus ,mert megijedt de rajta kivul sokan mások is .Akkor a spániel nem volt viselkedés zavaros?Csak kirontott gazdástul mindenestul az asztal alol...az én kutyám nem hergelte ,meg senki más sem ,észre sem vettuk csak mikor már örjöngve rontott elö.Azután még 2x láttuk ezt a spánielt rátámadni más kutyákra.Oh de nyilván csak egy yorki lehet viselkedés zavaros.Amugy meg nem azt kérdeztem ,hogy nyomorék-e a kutyám vagy nem .Megteszek mindent ,hogy okos jol nevelt kutya legyen .Mindenfelé viszem ,sehol nem hozott kellemetlen helyzetbe,szot fogad.Más gazdik is oda engedik a kutyusokat hozzánk ,sosem veszekedett vele egyik sem.Mindig örul más kutyáknak.
2014. jún. 5. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!