Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van-e Pit Bull és Bullterrier...

Byakko kérdése:

Van-e Pit Bull és Bullterrier keverék?

Figyelt kérdés
érdekelne a két fajtánek a keresztezése információt szeretnék róla ha valaki tudna ijet

2015. márc. 23. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
van, úgy nevezik, hogy korcs
2015. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
van
2015. márc. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem barmelyik menhelyen tomegevel vannak ilyen keverekek.
2015. márc. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
73%

és miért jo gyártani a keverékeket???

(egy papiros pit tulaj)

2015. márc. 24. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 zoocox ***** válasza:
Biztos van. Csak nehéz ilyet tisztán találni. Ha találsz is ilyen keveréket, akkor biztos, hogy nincs harmadik, vagy sokadik fajta benne? Korábban szólókkal egyetértek. Teljesen felesleges. Nem lesz erősebb, vagy bármi más. Mindegyik jó kutya szerintem. Nevelés kérdése nagyrészt. Nekem papíros, kutyaiskolás, 2 éves kan bulim van. Teljesen jó. az egy éves, hét éves, és kilenc éves gyerekeim nyúzzák. Jobban megbízok benne, mint a nőstény spánielben.
2015. márc. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ezeket eddig is tudtam azért kérdezem mert van egy nöstény pit-em és egy kan bull-om hogy mijenek lennének a kölykeik
2015. márc. 27. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!