Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki tarthato tavasztól...

Yorki tarthato tavasztól őszig nappal kinnt? Persze éjszaka bennt lenne. Télen a kazánházba bármikor bemehetne. ?

Figyelt kérdés

2015. márc. 25. 20:57
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
A Yorki teljesen benti kutya,én nem hagynám kint(plusz nem is érdemes kint hagyni,egy ismerősünk yorkiját a kertből lopták el,amíg ők elszaladtak a boltba...Sajnos nagyon népszerű fajta,és sokat el lehet kérni egy szép példányért..)
2015. márc. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul veszélyes is a kutyára nézve. Ha azt nézed, hogy egy jól megtermedt macska kétszer akkora mint egy yorki. Az egyik szomszédunkét megtámadta egy nagy macska (nem tudom milyen fajta volt de a rendes házimacskánál nagyobb). Szerintem nem szabad kint tartani. Bármi is megtámadhatja.
2015. márc. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
75%

A yorki ÖLEB. Lefordítva ma már arra tenyésztik, hogy a gazdája mellett legyen, amikor csak lehetőség van rá.

Neki nem élmény az udvaron a házőrzés. Ne akarj így yorkit.

2015. márc. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem ajánlom. A yorki eleve egy társasági kutya, szereti ha mindig a gazdival lehet. Ráadásul simán ellophatják.
2015. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Esetleg mèg a mopsz-on gondolkodtam, megis nagyobb mint a yorki... ??
2015. márc. 25. 21:25
 6/32 anonim ***** válasza:
72%
Azon gondolkozz inkább h minek neked kutya? Hogy legyen vmi a kertben aki örül neked ha hazaérsz?
2015. márc. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
A kistestűek legtöbbje nem arra való, hogy az udvaron éljen és akkor legyen kapcsolata az emberrel, ha éppen ráérnek. A mopsz sem kinti tartásra való.Ráadásul problémás a nyomott orra és a redői miatt.
2015. márc. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
55%
Nálam kint vannak a yorkik ha itthon vagyok reggeltől estig ha nem esik ês szép napos idő. Ha elmegyünk valhova akkor jönnek be ês êjszakára szintén bent. Nagyon szeretnek kint lenni csak sokan ölbekutynak tartják holott igazi terrier!!! Egész nap pörögnek nehezebb lefárasztani mint egyes nagytestű fajtákat.
2015. márc. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Ha nappal kint akarnad tartani, ne kistetstuben gondolkodj. De nem is ertem, ha ejjel bent lehetne, nappal miert nem?
2015. márc. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
54%

Felejtsd el ezeket a kistestű kutyákat, ha kinn akarod tartani minek neked fajtatiszta egyáltalán?


Kisméretű kutyát találsz bőven a menhelyeken, vagy az illatos úton is.


Aki szerint a yorki öleb hadd javítsam ki: nem, egyáltalán nem az, bár kicsi és valóban sokan hurcibálják táskában és ölben attól még egy vérbő és komoly terrier:)

2015. márc. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!