Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kinti kutyákat ti hogy fürdeti...

Gabi86 kérdése:

Kinti kutyákat ti hogy fürdetitek rossz (hideg időben? Vagy fürdetitek egyáltalán?

Figyelt kérdés
2015. márc. 27. 12:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Attól függ,milyen a szőre.Én szárazra törlöm ,ha kell,még óvatosan szárítom.Ha bolhás a környezete,bolhairtóval kell lekezelni,mivel a bolhák nagy része nem a kutyán dekkol.
2015. márc. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Közepes méretű, rövid szőrű kutyám volt. Szigorúan nyáron fürdettük, amikor gyorsan megszáradt. Most még hideg van hozzá. Nála az volt a megoldás, hogy 2-3 lavór kézmeleg vizet kivittem, kutyát kifektet, és egy kisebb pikli segítségével előbb samponos vizet szedtem rá, alaposan bedörzsöltem vele, aztán tiszta vízzel leöblítettem, megtörölgettem.

Volt, hogy a slag alá futott, főleg fiatalabb korában, de az játék volt és semmit nem tisztult tőle.

2015. márc. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!