Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi kell hozzá hogy legyen egy...

Mi kell hozzá hogy legyen egy "nagy" testű kutyám? Mindent írjatok le légyszí hogy mi kell a neveléséhez. (Cane Corso) Többi lent. KÖszi a válszókat

Figyelt kérdés
Szeretnék egy Cane corso szukát.Tudtok ajánlani kennelt ahol minőségit adnak?És amúgy egy jelenleg egy telekre és majd később lesz ott ház is oda szeretném.És h ott egyedül (egy loval) ellesz(nek)?És a lovakkal és más kuttyákkal hogy jön ki?Vagy neveléstől függő?Van egy lovam és egy Yorkim is.

2015. márc. 28. 08:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy vele ott napi 16 órát minimum, akkor felejtsd el. Sokan tartanak telepekre kutyát, lemennek és adnak neki egyszer egy nap enni, ne csináld.
2015. márc. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Így eszedbe se jusson (akármilyen) kutyát venni. Nem ridegtartásra lettek kitalálva. Nem teheted meg, hogy kicsapod egy üres telekre és néha ránézel. Neveletlen, szocializálatlan, boldogtalan kutyát akarsz?

Ha házőrzőnek kell, akkor inkább vegyél egy riasztót.

2015. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Csatlakozom az elöttem szólókhoz. Véleményem szerint egyik kutyát sem szabadna így tartani, a cane corsot meg végképp nem. Egy corso folyamatosan Veled akar lenni, ő nagyon igényli a törődést. Arról nem is beszélve, hogy egy corso "felnevelése" egyébként sem tartozik szerintem az egyszerű dolgok közé, pláne ha nem tölt vele elég időt Valaki, nem alakul ki megfelelő kapcsolat közte és a kutya között így még annyira sem fog hallgatni a "gazdájára".
2015. márc. 29. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért akarjuk ki mert napi több órát fogunk kint tölteni mivel van egy lovunk is.A házba meg időszakosan fogunk költözni vagy lehet h egész évre is.
2015. márc. 29. 12:43
 5/6 zstimi ***** válasza:
A Cane Corso nagyon emberfüggő. Sok helyen írják hogy nem őrzésre való kutya mert nem bírja az egyedüllétet. Nekem is van és állandóan velünk van éjjel-nappal. :)
2015. márc. 30. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 donne ***** válasza:

Nem ajánlatos, a yorki 1 harapásába kerülne, kölyök kutyát sosem hagyunk egyedül, még akkor sem ha a nap nagyrészében ott vagy vele, bármit lenyelhet, még ha ott vagy is, megtaposhatja a ló, felrúghatja, elszökik, ellopják, beszorul valahová, esetleg megfojtja magát...soroljam még a számodra valódi okokat?

azon kívül, hogy mennyire sokat kell vele foglalkozni, szocializálni, nevelni...tudom mert nekünk is van, még akkor úgy gondoltam, hogy az egész napomat vele tudom tölteni, vele is töltöttem.....aztán jött a baba, és most anyi időm van míg ide írok, de nem mehetek kutyát sétáltatni, tanítgatni stb... max a babóval kiülünk kutyázni...De amíg nem laktok ott folyamatosan, nem ajánlom.Ha panelban élsz-éltek , akkor végképp.

2015. jún. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!