Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek közép ázsiai vagy...

Szerintetek közép ázsiai vagy cane corso a jobb választás nem olyan nagy udvarra de minden nap legaláb egy órát sétálnánk?

Figyelt kérdés

2015. márc. 19. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Tök nyóc.

Nem ezen múlik, hogy káj, vagy cc.

2015. márc. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk szerintem is csak megkérdeztem hogy lám mejik a jobb
2015. márc. 19. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Sétáltatni jóval többet kell mindkét kutyát, ezt jobb ha tudod. Mind a kettő jó fajta de nekem a KÁJ-jal van személyes tapasztalatom. Idomítás nélkül is brutális házőrző kutya, első pillanattól kezdve amint kinőtte kölyökkori játékosságát tudja mit kell csinálnia. Alap engedelmességre viszont feltétlenül meg kell tanítani, mert anélkül baromi könnyen a fejedre nőhetnek, és onnantól rengeteg lesz a cirkusz a kínlódás.
2015. márc. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem túl nagy udvarra egyik sem jó választás ennyire kevés mozgatással,foglalkozással.A kauk arra lettek kitenyésztve,hogy nagy területet őrizzenek.A fotósnak sokkal több foglalkozás kell.Láttam olyan corsot,amit másfél évesen kellett lealtatni,mert végigmarta a családot.Nem foglalkoztak vele eleget.Kutyasuli,napi intenzív lefárasztás agyilag és fizikailag kell neki.
2015. márc. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!