Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Francia bulldogot szeretnék...

Francia bulldogot szeretnék venni akiknek van azokat kérem hogy irjanak jó és rossz tulajdonságokat róla és hogy honnan, melyik kennelből van?

Figyelt kérdés

2015. márc. 28. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem nincs bulldogom, de több ismerősöm is tart. Kennelből van mindegyik kutyus, de még így is nagyon betegesek. Allergiásak, epilepsziásak, stb.

A mai bulldogok orra nagyon rövid, így szegények levegőt is alig kapnak már, sokat röfögnek, és makacsak is. Ha egészséges kutyát szeretnél, nem ajánlom ezt a fajtát.

2015. márc. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekünk van 2 kutyus.jó tulajdonságok:cuki,aranyos,kedves ,barátságos,betanitható bármire,nem lusta,csak,ha el van kényeztetve.rossz tulajdonság:pukizik,horkol,nem nagyon birja a kánikulát.beléjük lehet szeretni.
2015. márc. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Iszonyat sokat fingig, horkol, röfög, böfög, szörcsög, az emésztő és légzőrendszere katasztrófális, nem nagyon nevezném kutyának, inkább házikedvenc, nem tud még úszni se, vagyis máramelyik de láttam már bullit elmerülni, borzasztó makacs, ennek ellnére nem egy hülye állat tanítható, de iszonyat gnóm szegényke. Nincs olyan jó tulajdonsága, ami nem fedezető fel bármely más kutyában, ami kevésbé problémás.
2015. márc. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekünk a párommal franciabulldogunk van , nem elfogultságból de szerintem a legjobb választás. Már kiskoromban is ez volt a kedvenc. Rengeteg betegsége lehet,ahogy az előttemszólók felsorolták,de melyik kutyának nem? Ez nevelés ,illetve táplálkozás kérdése. Ha kiskorától kezdve jó tápot kap ,nincs bántva,türelmes hozzá az ember ,sokat törődnek vele akkor az epilepszia is elkerülhető.Rendkívül társaságkedvelő,imádja a gyerekeket is.Az tény,hogy rengeteg odafigyelést és törődést igényel,de aki valóban szereti a kutyákat és nem csak házőrzésre és egyéb öncélú dolgok miatt tartja ,az imádni fogja a francia bulldogokat. Szinte bármire megtanítható ,mi is meglepődtünk már kölyökkorában mennyire okos és ragaszkodó. Inkább azoknak ajánlanám ,akiknek van ideje foglalkozni vele, nagyon bújósak ,Rossz tulajdonságnak mondhatnám , hogy horkol,röfög, és sokat pukizik de kinek mi a rossz ..a horkolása abszolut tűrhető és szerintünk aranyos is ,amikor röfög pedig haláli. Más kutya meg sokat ugat ,rájuk annyira nem jellemző,én azt mondom inkább röfögjön! A puki meg egy élőlény velejárója . Inkább benti tartásra ajánlanám,gyorsan tanul és fejlődik .Ha türelmes vagy,a szobatisztaságra nevelés sem nehéz . Én mindenkinek csak ajánlani tudom .
2015. máj. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ja és még annyi , hogy valóban hajlamosak az allergiára de ez csak később,nagyobb korukban alakulhat ki ,de ez egy nagyon egyszerüen kiküszöbölhető probléma,mert annyi az egész hogy olyan tápot vásárolsz neki ,ami nem tartalmaz csirkét,ha éppen ara allergiás . A PROPLAN tápok esetében már mindenféle van ,tipikusan ilyen allergiára hajlamos kutyáknak . Ja és még azt hozzá tenném , hogy nem olcsó a tartása.Igényli a jó,minőségi tápot , pont a betegségek elkerülés miatt is . Szerintem ha jól van nevelve és táplálva egy ilyen kis buci,nincs vele semmi baj , és rengeteg szeretetet ad.
2015. máj. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!