Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izomtömeg növelőkről szeretnék...

Izomtömeg növelőkről szeretnék tudni jó és rossz tulajdonságokat?

Figyelt kérdés
Omnarend danabol deca durabolin sustanol

2015. jan. 16. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Tomegnovelokkel nincs semmi gond. De azok amiket felsoroltal, azok anabolikus szteroidok... Amik meg tonkre cs..zik a szervezetet.
2015. jan. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hatásukról tudnál valamit mondani? Mert hallotam már mindent hogy 1 alkalom után a tényleges izomtömeget növelik mások szerint felesleges injekcióztatni magad mert hatástalan. Kiváncsi vagyok. Nekem erre nincs szükségem megavgyok elégedve magammal de egy barátom 3-4 hónapja foglalkozik testépítéssel és brutális amit elért tényleg hihetetlen. és cinikus vagyok mert én évek alatt értem el hasonlót.
2015. jan. 16. 10:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Egy alkalom után lóf4sz izomtömeget nem növelnek. Normális étrend és kemény edzés nélkül hatástalanok. Max jól behízza magát az a hülyegyerek vízzel és zsírral a némi izom mellett, amelyik nem ért hozzá.


Mindkettő módnak megvannak a maga veszélyei. Továbbá hazai viszonylatban nem tudom kinek van rá pénze és módja, hogy nem hamisított sz4rhoz hozzájusson és mellette még a tökéletes étrend is meglegyen, mert hogy így volna értelme. A következő kérdés ugye az, hogy kinek éri meg. Mert hogy a barátod nem versenyző, abban biztos vagyok. Valószínűleg csak türelmetlen, és nem képes kivárni, hogy a naturál munka meghozza az eredményét.


Jó esetben majd csak szépen leereszt, miután abbahagyta, rossz esetben szervi károsodásokat is elszenvedhet.


Ne irigykedj rá, csak gondold át szépen a felsoroltakkal együtt a dolgot: valóban megéri ez? Megéri az összes fenti kockázat (még a büntetőjogot is beleértve) csak azért, mert egy izgága kis pötsch mindent azonnal akar?

2015. jan. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!