Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől köhöghet?

Mitől köhöghet?

Figyelt kérdés
Külföldön vagyok, és most derült ki, hogy a kutyám karácsony óta köhög. A szüleim vigyáznak rá és 'elfejtették' megemlíteni... :@ Kettőt, hármat köhög és utána öklendezik egy kicsit, de soha nem jön fel semmi. Mint amikor az ember meg van fázva és feljön neki a váladék. Azt mondják amikor kiengedik a kertbe, akkor nem csinálja, csak amikor fekszik a házban. Amúgy jó vidám és eszik. 13 éves... A másik kutyámnak semmi baja, bár ezek után nem tudom higyjek-e nekik. Én nem tudok még hazamenni, ők meg nem hajlandók orvoshoz vinni, mert szerintük nem komoly... Szerintetek mi baja lehet, vagy mit mondjak nekik mit csináljanak vele amíg haza nem érek?? Én már a legrosszabbra gondolok, rettegek hogy szívférges vagy nem tudom... :(

2015. márc. 29. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk a szüleid elvihetnék állatorvoshoz, megnézetni mi lehet ez.
2015. márc. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem írtam, hogy nem akarják??? Ők haszonállatok között nőttek fel, nem értik az ilyesfajta kutyázást, nekik ez nem egy komoly dolog....
2015. márc. 29. 21:35
 3/9 anonim ***** válasza:
35%
Lehet, hogy a foga közé akadt valami csont, és azóta nem tud megszabadulni tőle. Ezt az orvos tudná megnézni. Mondjad a szüleidnek, hogy kifizeted a költséget, de vigyék el az orvoshoz.
2015. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
A te kutyád, ők vigyáznak rá, akkor szíveskedjenek úgy vigyázni rá, ahogy kéred. Nem azt mondtad, hogy menjenek el vele két hetes túrára az Alpokba, csak az állatorvosi rendelőig kell vele elsétálni. Ennyit igazán megtehetnek - ha nem a kutyáért, hát érted...
2015. márc. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ebben a korban már lehet akár szívproblémája is. Határozottan utasítsd őket, hogy vigyék el kivizsgálásra egy klinikára.Persze, ha egy-két héten belül hazajössz, akkor nincs sok értelme konfrontálódni velük.
2015. márc. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
3 hét múlva tudok hazajönni, de addig megőrülök, ha legalább nem nézek utána, hogy mi lehet... :( Én fizetem a dolgait, de innen nem tudom őket kényszeríteni.
2015. márc. 29. 22:10
 7/9 A kérdező kommentje:
A szívférgességnél olvastam, hogy kifárad a kutya gyorsan (de gondolom a szívproblémákra is igaz), de ezt mennyi mozgás után kéne tapasztalni?
2015. márc. 29. 22:21
 8/9 anonim ***** válasza:
58%

Hát egy idő után máz mozgás se kell hozzá, mégiscsak negyvencentis férgek buliznak a szívében...

https://www.youtube.com/watch?v=yfzN258Cfcw

Itt megtudhatsz elég sokmindent a betegségről, tüneteiről, kezeléséről. Bár lehet, hogy így, hogy gyanús a kutya, annyira nem fogod értékelni a humort, de azért korrekt kis videó.

2015. márc. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már láttam a videót, de a tünetek annyira nem világosak. Szerencsére az én kutyám olyan, hogy amíg vízszintesen van és utat lát maga előtt addig ő megy. xD Ugrálni nem szeret, meg nem is olyan gyors már, de olyan mint egy tank. :/
2015. márc. 29. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!