Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a "szakemberekről"?

2015. márc. 30. 15:17
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a videót laikusoknak akik semmit nem tudnak semmiről, elemezgetni fölösleges és csak hangulatkeltés.
2015. márc. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
hát szerintem ezek az emberek nem tudnak semmit a kutyákról és én azt mondom sitten a helyük.
2015. márc. 30. 15:25
 3/22 anonim ***** válasza:
25%
Nem védeni akarom és nem értek 100%ig egyet vele, de hogy noname emberek az interneten börtönnel meg megöléssel fenyegetőznek, az azért durva - de ha ez a kutya megtámadna valakit akár embert akár kutyát, akkor a gazdára kiáltanák ugyanezt. Visszatetsző ez az egész.
2015. márc. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 sippara ***** válasza:
100%
Laikusoknak, akik semmit nem tudnak semmiről, nem kéne kutyaiskolát nyitniuk - hogy miért, az kiválóan látszik a videón. A kutya pedig se előtt, se közben, se utána nem ment SOHA emberre. Ennyit erről.
2015. márc. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
53%

Legalább harmadszorra kerül ki ide ez a videó. 2 kérdésnél már jól agyon is lett boncolva.

Én még sem itt, sem fb-on egyetlen értékelhető, értelmes megszólalást sem láttam a témában.

Ezek fényében a kérdést kiírnod elég felesleges volt.

2015. márc. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Mi történik a videón amúgy? Mi ez az egész?
2015. márc. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
6os annyi a lényege hogy kínozzák szerencsétlen kutyát. De én megejtettem. Adott egy abszolút nem agresszív eb, akivel céljuk hogy egy antiszoc , emberekkel szemben támadóan fellépő kutyát neveljenek. Mert ezek már annyira profik és unatkoznak hogy ráérnek kutyákon kisérletezni. Amúgy belinkelnéd a kérdést ha már fel lett téve köszi!
2015. márc. 30. 15:43
 8/22 anonim ***** válasza:
18%
Aha, baromságokat beszélsz te is. Figyelni kéne, a kezdéskor a kutya nekimegya tömegnek, halványan látható, hogy ugat, illetve 1:54 kor fel is ugrik a csaj arca felé, amiért kap is egy mellberúgást. kb 2:18-kor van az, amikor először keresi az ember tekintetét, mert tanácstalan. Szóval nem, függetlenül attól, hogy ez a módszer túl sok jóra nem vezet, ez a kutya is távol van a "nem agresszívtól".
2015. márc. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

"Én még sem itt, sem fb-on egyetlen értékelhető, értelmes megszólalást sem láttam a témában. "


Hát azt kell mondanom, hogy ez esetben a te készülékedben van a hiba. Teljesen értelmesen kifejtettük többen, többször, hogy:

a) bármilyen viselkedési problémája is van a kutyának, az nem mutatkozott meg a videón, tehát a kutya logikusan nem tudja összekötni az utána következő terrorral

b) amúgy ez a kutya nem agresszív, maximum vehemensen kommunikál, vagy kicsit bunkó, de miután rengeteg lehetősége és oka lett volna embert is, kutyát is harapni, és egyszer se tette meg, nagyon messze van attól, hogy agresszívnek lehessen nevezni

c) ha feltételezzük, hogy mégis agresszív, csak valami bolygóegyüttállásnak köszönhetően nem tépett szét senkit, akkor meg az egész banda ön- és közveszélyesen felelőtlen, hogy szájkosár és szakértői kontroll nélkül szabadon engedték.

(Nem, a "kannások előre" felkiáltással mindig lemaradó kannások és a mindenféle védelem nélkül a kutyát ordítva sarokba szorító idióták nem minősülnek szakértői kontrollnak.)


Ha ezeket nem tudod értékelni, akkor súlyos problémák lehetnek a szövegértési képességeiddel, vagy KG-t és a tükörmódszert szeretnéd mentegetni, attól tartok, hiába. Akinek van szeme, és használja is, az látja, hogy mi történik, ezzel nem tudsz mit kezdeni.

2015. márc. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Az ugatás kommunikácó, az a felugrás pedig egy nyugtató arconnyalás tervezett volna lenni. Te se láttál még agresszív kutyát, ugye? :) Az elsődleges ismertetőjele, hogy ha lehetősége van rá, akkor harap, nem ugat meg ugrál ;)
2015. márc. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!